Nízkoenergetické bydlení

Nízkoenergetické byty Konhefr v Praze a okolí

Pokud se blíže zajímáte o nízkoenergetické bydlení a pohráváte si s myšlenkou, že se v blízké budoucnosti do některého z úsporných domů nastěhujete i vy, zřejmě jste již na společnost KONHEFR, stavby a interiéry s.r.o. narazili. Dnes vám představíme tři rozličné developerské projekty, které profesionální developer vybudoval v Praze a jejím přilehlém okolí. Jedno mají společné – jde o atraktivní stavby, při jejichž realizaci byly využity vysoce kvalitní materiály a nejmodernější technologické postupy. Výsledky stojí za to, což ostatně můžete posoudit sami.

Krásné Počernice

Developerský projekt Krásné Počernice byl vybudován v Horních Počernicích na Praze 9 a jeho přízvisko zcela odpovídá charakteru. Skládá se ze čtyř bytových objektů, z nichž jeden tvoří rodinný dům. Originální zpracování architektury bylo oceněno v kategorii Energeticky úsporné budovy, což pro budoucí nájemníky znamená jediné. Nejenže ušetří za energie, ale zároveň si budou užívat promyšleného designu. Vnitřním prostorám dominují laminátové podlahy, keramické dlažby a dřevěná EURO okna. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo a mezi další výhody patří vlastní parkovací stání, sklepní prostory, předzahrádky či „drobnosti“ v podobě videotelefonů. Krásné Počernice jsou připraveny k nastěhování.

Pocernice

Byty na Kopečku

V Horrních Počernicích narazíte i na další projekt. Unikátní bytový komplex Byty na Kopečku, skládající se z 11 bytových jednotek o ploše 33,7m2 a končí na 92,9m2 , uspokojí potřeby těch, kteří prozatím žijí „single“, starších bezdětných párů i početnějších rodin. Architekti k projektu přistupovali s přihlédnutím k maximálnímu využití vnitřního prostoru, čehož se zhostili velmi dobře. Dostatek místa a vzdušnost však není jedinou devizou. Mezi další argumenty, proč si za svou budoucí adresu vybrat právě Byty na Kopečku je i energetická nenáročnost a kombinace kvalitních materiálů. Opět se můžete spolehnout na garážové stání, balkon, domácí telefon a spoustu vnitřního vybavení, na které si jinde můžete nechat zajít chuť. Podnikatelé pak jistě ocení i přilehlé nebytové prostory.

Na kopecku

Rezidence Klánovice

Na závěr jsme si nechali opravdovou lahůdku. Rezidence Klánovice se skládá ze tří objektů, ze kterých je již na první pohled patrná celková úroveň bydlení. Sázka na kombinaci prvorepublikového duchu, který ze staveb doslova čiší, s moderní architekturou, se devoperům vyplatila. Rezidence se stala dominantou, ale zároveň okolí vhodně doplňuje a žádném případě nenarušuje. Budoucí obyvatelé se mohou těšit na byty s dispozicemi až po 135,24m2 , ve kterých najdou vinylové podlahy, karemické podlahy a spoustu nadstandardního vybavení. Budovy odpovídají nízkoenergetickým normám a disponují zahradami, balkonami a terasami. Garážové stání je samozřejmost, při čemž se nabízí i varianta pro dva vozidla. Rezidence Klánovice je nízkoenergetické bydlení, které uspokojí i ty nejnáročnější!

Klanovice

Pokud se vám byty Konhefr líbí, přečtěte si o nich více na www.bytykonhefr.cz

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.