Pro kutily

Bez základního elektronářadí se neobejdete. Víme, kde ho pořídíte levně!

Něco opravit, vylepšit, dotáhnout… však to moc dobře znáte. A stejně dobře víte i to, že bez kvalitního nářadí jsou některé, byť rutinní, úkony neřešitelné. Nechcete-li neustále otravovat souseda, budete si muset pořídit vlastní. Však už taky bylo na čase – bez základního elektronářadí se totiž neobejde žádná domácnost. Dokonce ani ta vaše!

S kvalitním vybavením se lépe pracuje a navíc vydrží

Zkušený kutil nebo řemeslník moc dobře ví, kde nakupovat, ale pro laika je elektrické nářadí jedno jako druhé. Prim hraje nejnižší cena, jenomže právě ta se může ve finále vyšplhat mnohem výše. Jde o to, že kvalitní elektronářadí vydrží déle a při správném používání nebudete muset velmi dlouho řešit výměnu. Dalším argumentem je i ergonomie, vyšší výkon a vůbec lepší vlastnosti, které o „no name“ pomocníků čekat nemůžete. Na druhou stranu uznáváme, že někdy je investice do špičkových nástrojů mimo plánovaný rozpočet. Je to i váš případ?

Ucelený sortiment pro laiky i profíky

Ať už patříte ke svátečním kutilům nebo těm, kteří nářadí nedají z ruky, obraťte se na e-shop Jipos.cz. Čeká zde na vás bohatý sortiment – elektrické ruční nářadí všeho druhu – aku vrtačky, šroubováky, pily, hoblíky, bourací kladiva, sponkovačky… Ale také pomocníci do garáže (např. gola sady) a na zahradu. U zavedeného prodejce, který je na trhu již od roku 2006, pořídíte vysoce kvalitní nářadí za ceny, o kterých si ve většině ostatních e-shopů můžete nechat zdát.

Sortiment je mnohem pestřejší a na své si přijdou i zámečníci a strojaři. Díky Jipos.cz levně vybavíte třeba celou dílnu. Velkoobchod má co nabídnout kutilům i profesionálům a dlouhodobě dodává zboží obchodním zástupcům i kamenným prodejnám. A proč jsou ceny tak příznivé? Jednoduše proto, že prodejce spolupracuje s předními českými dovozci. Tím pádem dokáže zajistit špičkový záruční i pozáruční servis. Tak hurá nakupovat!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.