K prodeji na Žižkově jsou už jen poslední byty. Představujeme rezidenci Byty u parku

Jestliže je vaším snem bydlení na atraktivní adrese v krásném novém bytě, může vás jednoznačně oslovit projekt Byty u parku. V rámci tohoto objektu už zbývá pouze několik posledních bytů prodeji, protože je o ně opravdu velký zájem. Je to dáno už samotnou lokalitou na Žižkově, která je moderní rozvíjející se čtvrtí.

Moderní bydlení a byty

Co na Žižkově rozhodně v této rezidenci najdete, to jsou moderní byty a celkově moderní bydlení. Byty jsou k dispozici v rámci 11 bytových domů, kde je celkem 272 bytů. Jak jsme již zmínili, pořídit si byt na Praze 3 v této lokalitě znamená rychle si pospíšit. K dispozici zde jsou různé velikosti bytů, kdy ty nejmenší začínají na 30 m², ale ty největší potom mají až 5 pokojů. Samotná rezidence je pojata moderním architektonickým stylem, který se snaží respektovat výšku okolní zástavby, aby byty dokonale zapadly do místního prostředí. Vše podtrhuje ještě členitá architektura, kde najdete:
  • Balkony
  • Lodžie
  • Terasy
Všechny tyto prvky přispívají k celkovému komfortu bydlení a možnosti propojit vnitřní a venkovní prostory. Stejně tak členitá architektura vždy přispívá rovněž k většímu pocitu soukromí. Na internetu najdete ceny volných bytů na Žižkově, které si ještě můžete pořídit. A byty si samozřejmě můžete koupit jak k soukromému využití, tak pro účely investice. Vzniká tak dobrá možnost, jak uložit prostředky v nejisté době.

Okolí nabídne veškerou vybavenost

Na veškerou občanskou vybavenost v okolí se můžete těšit, pokud se rozhodnete koupit některý ze zdejších bytů. Přímo na samotnou rezidenci přiléhá park Židovské pece, který je skvělý pro relaxaci nebo sportovní aktivity. Mnoho z vás nepochybně také ocení blízkost Vinohrad, které přinášejí další možnosti pro nakupování, návštěvu restaurací, barů nebo kulturních zařízení, jako jsou třeba kina nebo divadla.

Publikováno: 01. 11. 2022

Kategorie: Reality

Autor: Adam