Reality

K prodeji na Žižkově jsou už jen poslední byty. Představujeme rezidenci Byty u parku

Jestliže je vaším snem bydlení na atraktivní adrese v krásném novém bytě, může vás jednoznačně oslovit projekt Byty u parku. V rámci tohoto objektu už zbývá pouze několik posledních bytů prodeji, protože je o ně opravdu velký zájem. Je to dáno už samotnou lokalitou na Žižkově, která je moderní rozvíjející se čtvrtí.

Moderní bydlení a byty

Co na Žižkově rozhodně v této rezidenci najdete, to jsou moderní byty a celkově moderní bydlení. Byty jsou k dispozici v rámci 11 bytových domů, kde je celkem 272 bytů. Jak jsme již zmínili, pořídit si byt na Praze 3 v této lokalitě znamená rychle si pospíšit. K dispozici zde jsou různé velikosti bytů, kdy ty nejmenší začínají na 30 m², ale ty největší potom mají až 5 pokojů. Samotná rezidence je pojata moderním architektonickým stylem, který se snaží respektovat výšku okolní zástavby, aby byty dokonale zapadly do místního prostředí. Vše podtrhuje ještě členitá architektura, kde najdete:

  • Balkony
  • Lodžie
  • Terasy

Všechny tyto prvky přispívají k celkovému komfortu bydlení a možnosti propojit vnitřní a venkovní prostory. Stejně tak členitá architektura vždy přispívá rovněž k většímu pocitu soukromí. Na internetu najdete ceny volných bytů na Žižkově, které si ještě můžete pořídit. A byty si samozřejmě můžete koupit jak k soukromému využití, tak pro účely investice. Vzniká tak dobrá možnost, jak uložit prostředky v nejisté době.

Okolí nabídne veškerou vybavenost

Na veškerou občanskou vybavenost v okolí se můžete těšit, pokud se rozhodnete koupit některý ze zdejších bytů. Přímo na samotnou rezidenci přiléhá park Židovské pece, který je skvělý pro relaxaci nebo sportovní aktivity. Mnoho z vás nepochybně také ocení blízkost Vinohrad, které přinášejí další možnosti pro nakupování, návštěvu restaurací, barů nebo kulturních zařízení, jako jsou třeba kina nebo divadla.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.