Luxusní bydlení

Bella Vita – realitní projekt roku 2013

V současné době je k mání spousta bytů ve velmi povedených developerských projektech. Většina z nich nabízí bydlení v atraktivní lokalitě, důmyslně navržené prostory a další benefity, které nám zpříjemňují život. Pokud však toužíte po něčem, co se vymyká standardům, budete muset zavítat do Prahy 6. Právě zde totiž najdete nevšední projekt Bella Vita, který vznikl přestavbou historické viniční usedlosti ze 17. století. Toužíte-li po moderním bydlení s unikátní atmosférou, právě jste ho našli…

Projekt Bella Vita získal odměnu realitní projekt roku 2013 a i to vypovídá o jeho kvalitách. Rezidence čítá 15 bytů s vnitřními dispozicemi od 81 do 260 m2, které si i navzdory moderním prvkům zachovávají nádech dob dávno minulých. Jednoduše komfort a starobylé kouzlo, které vás okamžitě uchvátí.

Bella Vita 5

Součástí projektu Bella Vita je také soukromý bazén a sauna, do kterého mají všichni obyvatelé a jejich přátelé přístup zdarma. Exteriér je ideální pro pořádání narozeninových oslav, stejně jako letních grilovaček a rodiče s dětmi ocení uzavřený a tedy i bezpečný charakter areálu.

Bella Vita 2

Součástí rezidence jsou také nebytové prostory s výměrou od 65 do 120 m2, ve kterých si mohou zájemci zřídit vinný sklípek nebo třeba fitness centrum. Celková plocha uzavřeného areálu, na který dohlíží správce, je 4500 m2, Správce se stará o bezproblémový chod rezidence, zajišťuje opravy, údržbu areálu, zahradnické práce i odklízení sněhu.

Bella Vita 3

Pádným argumentem k tomu, aby vaše nová adresa byla právě na Praze 6, je bezpečnost. Projekt Bella Vita je přímým důkazem toho, že pocit bezpečí nenáleží jen obyvatelům luxusních nemovitostí s cenou řádově v desítkách milionů. V komplexu zaručuje bezpečnost kamerový systém a fyzická ostraha, která je přítomna během noci, o víkendech a státních svátcích.

Ani tím samozřejmě výhody bydlení v Bella Vita nekončí. Ke každému bytu náleží parkovací stání a další parkovací plochy jsou na nádvoří a v bezprostřední blízkosti objektu. Dopravní dostupnost do centra zajišťuje nově vybudovaná stanice metra „A“ Motolská nemocnice, stanice MHD Šadránecká a tramvajová zastávka Vypich. Pohodlně však nakoupíte i v nedalekém supermarketu Kaufland na Vypichu, nebo v některém ze čtyř obchodně-zábavních centrer, která se nachází v okruhu 5 km od rezidence (Smíchov, Šestka, Butovice a Zličín).

Máte zájem? Kontaktní informace najdete zde.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.