Pro kutily

Zatočte se sněhem a pořiďte si sněhovou frézu

Momentálně to tak sice nevypadá, ale již za pár dní mohou naše chodníky pokrýt desítky tun sněhu. Kdo ví, třeba se ani nedostaneme do práce a ti mladší z nás do školy. Při této představě se většině lidí objeví úsměv na tváři, realita je však trochu jiná. I letos budeme muset tradičně čelit sněhové „katastrofě“ a odhrabávat kupy sněhu z našich příjezdových cest, střech a chodníčků. Ladovská zima je ideální pouze při pohledu z okna, ve skutečnosti nám může sníh pořádně znepříjemnit život. Pokud již máte dost odhrabávání sněhu ručně, můžete si pořídit sněhovou frézu. Ti šťastnější, kteří si již šikovný stroj na odklízení sněhu zakoupili, si jej nemohou vynachválit.

Vysoce kvalitní sněhové frézy vyrábí firma Honda. I vy si můžete dopřát bytelnou frézu, která se jen tak něčeho nezalekne a ušetří vám spoustu námahy. Na hondastroje.cz se můžete podívat na aktuální sortiment, přečíst si cenné rady a podívat se, který nejbližší autorizovaný prodejce danou sněhovou frézu nabízí. Frézy jsou seřazeny do několika kategorií, podle jejich technických parametrů. Nejnižší třídu tvoří hobby frézy, které jsou vhodné na odklízení sněhu kolem rodinných domů. Patří mezi ty menší a cenově dostupnější.

Další kategorií jsou malé sněhové frézy, které se mohou pochlubit skvělým poměrem ceny a výkonu, nízkou hmotností, skladností a ekologickými motory Honda. Elastické pásy nepoškodí upravovaný povrch a inovovaný šnek zatočí dokonce i se zamrzlým sněhem.

Velmi zajímavou třídu tvoří hybridní frézy, které jsou ukázkou moderních technologií, které jsou vyvíjeny s náročnými standardy ochrany životního prostředí. Motory v hybridních frézách splňují emisní normu EURO 2 a vždy spolehlivě nastartují pomocí elektrostartéru. Hybridní frézy jsou lehké a kompaktní, ale poradí si i s pořádnou porcí sněhu. Jistě vás potěší velmi nízká spotřeba paliva.

Pro ty nejnáročnější jsou připraveny střední sněhové frézy, které se hodí k využití pro průmyslové objekty, parkoviště a vůbec všude tam, kde je potřeba odklidit větší množství sněhu a vysoce výkonný stroj.

Sněhové frézy Honda patří k tomu nejlepšímu, co si lze v tomto segmentu pořídit. Pokud vás každoročně trápí odklízení sněhu, neváhejte a frézu si pořiďte. Lopatu či pluh nechte ve sklepě, vaše záda vám poděkují.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.