Bytové dekorace

Vylepšete si čerstvě vymalovanou stěnu krásnými samolepkami

Rozhodli jste se, že si vylepšíte bydlení a pustili jste se do malování? Čerstvá výmalba vaší domácnosti určitě prospěje a tím spíš, když ji okořeníte jedním z nejoblíbenějších designových prvků – samolepkami na zeď. Popularita nálepek nespočívá jen v jednoduché a velmi rychlé aplikaci, kterou zvládne opravdu každý, ale především ve vysoké estetické hodnotě. Přesto, že se jedná o samolepku, vypadá výsledek jako plnohodnotná součást výmalby a dokáže změnit charakter interiéru k nepoznání. Na internetu na ně narazíte na každém rohu, velmi často se však setkáte s opakujícími se motivy. Potrpíte-li si na originalitu, porozhlédněte se v e-shopu SamolepkyNaZeď.cz. Zdejší samolepky na zeď jsou skutečně unikátní a jinde je určitě nenajdete.

Nezáleží na tom, v jakém duchu se nese váš interiér. SamolepkyNaZeď.cz vyrábí široké spektrum samolepek, které se uplatní opravdu kdekoliv. Podotýkáme, že jde o skutečně kvalitní dekorace na stěnu, které můžete kdykoliv odlepit a aplikovat je na úplně jiném místě. Můžete je nalepit nejen na jakýkoliv typ zdiva (pozor, povrch by měl být hladký), ale i na skříně, lednici, obklady, okna nebo dlažbu. Výběr motivů by vydal na několik samostatných článků a nejlépe uděláte, když si je prohlédnete sami. Musíme vás však varovat – výběrem strávíte celé odpoledne. Nabízený sortiment čítá stovky nejrůznějších motivů, mezi kterými nechybí siluety zvířat, rostlin i postav, stejně jako abstraktní tvary nebo notoricky známá loga. Neméně zajímavé jsou i samolepící tapety na stěnu, které jsou lehce omyvatelné a odolné proti blednutí. Vypadají dobře v jakémkoliv interiéru a vyrábí se v přesných rozměrech.

Alternativou k samolepkám a tapetám jsou šablony na malování na zeď. Šablonu jednoduše nalepíte na zeď a přetřete válečkem s vybranou barvou. Po odlepení na zdi zůstane dokonalý motiv, který byste štětcem zřejmě nemamalovali. Barvy na stěnu však vybírejte svědomitě, malbu neodstraníte tak snadno jako nálepku.

E-shop SamolepkyNaZeď.cz se pyšní prestižním certifikátem Heureka se 100% hodnocením a všechny objednávky expeduje do 24 hodin. Za zboží v ceně nad 1 200 Kč nebudete platit poštovné a navíc se můžete těšit na malou pozornost. Levnější a zároveň efektivnější způsob, jak si během několika minut vylepšit bydlení, opravdu neznáme. A na závěr malá ochutnávka toho, co vás v e-shopu čeká.

Kočky

Bubliny

Pampeliška

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.