Skvělé tipy

Kde si půjčit stavební stroje a techniku?

Pustili jste se do podnikání v oboru stavebnictví, ale prozatím nemáte k dispozici stavební stroje? Anebo „jen“ stavíte vlastní rodinný dům a chcete si většinu prací zajistit svépomocí? I v takovém případě přijde technika vhod. Optimální řečení pro vás najdou odborníci ze společnosti TERRAMET, která se půjčováním daného sortimentu zabývá a zároveň zajišťuje veškeré související služby.

Spolupráce se zkušenými profesionály

Půjčovna stavebních strojů TERRAMET je na trhu přes 25 let a patří k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v České republice. Disponuje širokou prodejní a servisní sítí s centrálou v Čestlicích u Prahy. Pobočky však najdete také v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Plzni a Teplicích. Na všech vás přivítají kvalifikovaní pracovníci, kteří vám pomohou s výběrem vhodného stavebního stroje.

Co si můžete půjčit a za jakých podmínek?

V nabídce půjčovny najdete stavební stroje JCB, mobilní kompresory KAESER, elektrocentrály ENDRESS a pažení ALLROUND. Zahrnuje mini a midi rýpadla v rozpětí 1,6 až 10 tun, kolová a pásová rýpadla od 14 do 22 tun, kolové a smykem řízení nakladače, nakladače s rýpadlem a teleskopické manipulátory. Nedílnou součástí flotily jsou také minidumpery s nosností 3 tuny. Sortiment si lze pronajmou v rámci celé ČR.

Jedná se o kvalitní servisované stroje (stáří max. 3 roky), které vám půjčov na dopraví až na místo stavby.

Prodej a další služby

TERRAMET se zabývá také prodejem nových a použitých strojů. Konkrétně jde o špičkovou stavební a hutnící techniku JCB, gradery HMB-NOBAS, dumpery BELL, kompresory KEASER, teleskopické manipulátory MAGNI, elektrocentrály JCB a ENDRESS a pažení ALLROUND. To vše včetně náhradních dílů, servisu, technického poradenství a v případě potřeby i s možností výhodného financování.

Chcete se o prodejci a půjčovně stavebních strojů TERRAMET dozvědět více? Další informace najdete na terramet.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.