Skvělé tipy

Kde si půjčit stavební stroje a techniku?

Pustili jste se do podnikání v oboru stavebnictví, ale prozatím nemáte k dispozici stavební stroje? Anebo „jen“ stavíte vlastní rodinný dům a chcete si většinu prací zajistit svépomocí? I v takovém případě přijde technika vhod. Optimální řečení pro vás najdou odborníci ze společnosti TERRAMET, která se půjčováním daného sortimentu zabývá a zároveň zajišťuje veškeré související služby.

Spolupráce se zkušenými profesionály

Půjčovna stavebních strojů TERRAMET je na trhu přes 25 let a patří k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v České republice. Disponuje širokou prodejní a servisní sítí s centrálou v Čestlicích u Prahy. Pobočky však najdete také v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Plzni a Teplicích. Na všech vás přivítají kvalifikovaní pracovníci, kteří vám pomohou s výběrem vhodného stavebního stroje.

Co si můžete půjčit a za jakých podmínek?

V nabídce půjčovny najdete stavební stroje JCB, mobilní kompresory KAESER, elektrocentrály ENDRESS a pažení ALLROUND. Zahrnuje mini a midi rýpadla v rozpětí 1,6 až 10 tun, kolová a pásová rýpadla od 14 do 22 tun, kolové a smykem řízení nakladače, nakladače s rýpadlem a teleskopické manipulátory. Nedílnou součástí flotily jsou také minidumpery s nosností 3 tuny. Sortiment si lze pronajmou v rámci celé ČR.

Jedná se o kvalitní servisované stroje (stáří max. 3 roky), které vám půjčov na dopraví až na místo stavby.

Prodej a další služby

TERRAMET se zabývá také prodejem nových a použitých strojů. Konkrétně jde o špičkovou stavební a hutnící techniku JCB, gradery HMB-NOBAS, dumpery BELL, kompresory KEASER, teleskopické manipulátory MAGNI, elektrocentrály JCB a ENDRESS a pažení ALLROUND. To vše včetně náhradních dílů, servisu, technického poradenství a v případě potřeby i s možností výhodného financování.

Chcete se o prodejci a půjčovně stavebních strojů TERRAMET dozvědět více? Další informace najdete na terramet.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.