Kde si půjčit stavební stroje a techniku?

Pustili jste se do podnikání v oboru stavebnictví, ale prozatím nemáte k dispozici stavební stroje? Anebo „jen“ stavíte vlastní rodinný dům a chcete si většinu prací zajistit svépomocí? I v takovém případě přijde technika vhod. Optimální řečení pro vás najdou odborníci ze společnosti TERRAMET, která se půjčováním daného sortimentu zabývá a zároveň zajišťuje veškeré související služby.

Spolupráce se zkušenými profesionály

Půjčovna stavebních strojů TERRAMET je na trhu přes 25 let a patří k předním dodavatelům stavební a manipulační techniky v České republice. Disponuje širokou prodejní a servisní sítí s centrálou v Čestlicích u Prahy. Pobočky však najdete také v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Plzni a Teplicích. Na všech vás přivítají kvalifikovaní pracovníci, kteří vám pomohou s výběrem vhodného stavebního stroje.

Co si můžete půjčit a za jakých podmínek?

V nabídce půjčovny najdete stavební stroje JCB, mobilní kompresory KAESER, elektrocentrály ENDRESS a pažení ALLROUND. Zahrnuje mini a midi rýpadla v rozpětí 1,6 až 10 tun, kolová a pásová rýpadla od 14 do 22 tun, kolové a smykem řízení nakladače, nakladače s rýpadlem a teleskopické manipulátory. Nedílnou součástí flotily jsou také minidumpery s nosností 3 tuny. Sortiment si lze pronajmou v rámci celé ČR. Jedná se o kvalitní servisované stroje (stáří max. 3 roky), které vám půjčov na dopraví až na místo stavby.

Prodej a další služby

TERRAMET se zabývá také prodejem nových a použitých strojů. Konkrétně jde o špičkovou stavební a hutnící techniku JCB, gradery HMB-NOBAS, dumpery BELL, kompresory KEASER, teleskopické manipulátory MAGNI, elektrocentrály JCB a ENDRESS a pažení ALLROUND. To vše včetně náhradních dílů, servisu, technického poradenství a v případě potřeby i s možností výhodného financování. Chcete se o prodejci a půjčovně stavebních strojů TERRAMET dozvědět více? Další informace najdete na terramet.cz.

Publikováno: 28. 04. 2017

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: půjčovna stavebních strojů