Stěhování nemusí být noční můra, ale musíte se obrátit na profesionály

Rozhodli jste se, že změníte „lokál“ a našli jste si útulné bydlení na druhé straně města? Nebo snad plánujete nový začátek na opačné straně republiky? Zařizování nového bydlení je příjemná záležitost, ale ještě předtím se nevyhnete stěhování. Máte z něj strach a to natolik, že se začínáte cukat? Obavy hoďte za hlavu – vyberete-li si profesionální stěhovací firmu, můžete bez váhání uspořádat akci ne nepodobnou té, která proběhla v legendárním českém filmu Kulový blesk. Jednoho z odborníků na stěhování vám dnes představíme. Jmenuje se Podrazil, ale vás rozhodně nepodrazí! Firma Stěhování Podrazil má se stěhováním letité zkušenosti a v oboru působí už od roku 1991. Dokážete si představit, kolika lidem pomohli přestěhovat domácnosti, kanceláře, ale i nejrůznější těžká břemena? Bylo jich mnoho a vy můžete být další. Ještě předtím vám ale nastíníme, jak stěhování v režii firmy Podrazil vypadá.

Stěhování musí mít řád

Má-li být průběh stěhování hladší než čerstvě upravená ledová plocha, musí se důkladně naplánovat. Konzultace a navržení harmonogramu je proto velmi důležitou fází celého procesu. V závislosti na vašich požadavcích se stanoví termín a přesný průběh celé akce. A je jen na vás, jestli využijete služeb v celém jejich rozsahu, tedy včetně zajištění obalových materiálů, demontáže nábytku a opětovné montáže na nové adrese. Budete-li se muset vystěhovat dříve, než budete mít k dispozici nové bydlení, neváhejte využít možnosti dočasného skladování.

Byty, kanceláře, piána... nic není problém

Firma Stěhování Podrazil zajišťuje stěhování bytů, kanceláří i celých firem a to nejen v rámci Prahy. Nezáleží na tom, jestli se chcete přestěhovat o pár desítek metrů, nebo do jiného státu. Překážkou nejsou ani objemné a velmi těžké břemena – stěhování pian nebo trezorů je samozřejmostí. To samé platí také o drahých nebo uměleckých předmětech, o které se stěhováci od Podrazilů postarají jako o oko v hlavě. Nevěříte? Zeptejte se klientů, kteří již stěhování s firmou Podrazil absolvovali. Najdete je v referencích na www.podrazil.cz. Přejeme vám příjemné a bezproblémové stěhování! Stěhování

Publikováno: 30. 05. 2014

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: stěhování po praze | stěhování podrazil zkušenosti