Stěhování

Stěhování nemusí být noční můra, ale musíte se obrátit na profesionály

Rozhodli jste se, že změníte „lokál“ a našli jste si útulné bydlení na druhé straně města? Nebo snad plánujete nový začátek na opačné straně republiky? Zařizování nového bydlení je příjemná záležitost, ale ještě předtím se nevyhnete stěhování. Máte z něj strach a to natolik, že se začínáte cukat? Obavy hoďte za hlavu – vyberete-li si profesionální stěhovací firmu, můžete bez váhání uspořádat akci ne nepodobnou té, která proběhla v legendárním českém filmu Kulový blesk. Jednoho z odborníků na stěhování vám dnes představíme. Jmenuje se Podrazil, ale vás rozhodně nepodrazí!

Firma Stěhování Podrazil má se stěhováním letité zkušenosti a v oboru působí už od roku 1991. Dokážete si představit, kolika lidem pomohli přestěhovat domácnosti, kanceláře, ale i nejrůznější těžká břemena? Bylo jich mnoho a vy můžete být další. Ještě předtím vám ale nastíníme, jak stěhování v režii firmy Podrazil vypadá.

Stěhování musí mít řád

Má-li být průběh stěhování hladší než čerstvě upravená ledová plocha, musí se důkladně naplánovat. Konzultace a navržení harmonogramu je proto velmi důležitou fází celého procesu. V závislosti na vašich požadavcích se stanoví termín a přesný průběh celé akce. A je jen na vás, jestli využijete služeb v celém jejich rozsahu, tedy včetně zajištění obalových materiálů, demontáže nábytku a opětovné montáže na nové adrese. Budete-li se muset vystěhovat dříve, než budete mít k dispozici nové bydlení, neváhejte využít možnosti dočasného skladování.

Byty, kanceláře, piána… nic není problém

Firma Stěhování Podrazil zajišťuje stěhování bytů, kanceláří i celých firem a to nejen v rámci Prahy. Nezáleží na tom, jestli se chcete přestěhovat o pár desítek metrů, nebo do jiného státu. Překážkou nejsou ani objemné a velmi těžké břemena – stěhování pian nebo trezorů je samozřejmostí. To samé platí také o drahých nebo uměleckých předmětech, o které se stěhováci od Podrazilů postarají jako o oko v hlavě. Nevěříte? Zeptejte se klientů, kteří již stěhování s firmou Podrazil absolvovali. Najdete je v referencích na www.podrazil.cz. Přejeme vám příjemné a bezproblémové stěhování!

Stěhování

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.