Propásli jste interiérové trendy pro rok 2017? Na nápravu není nikdy pozdě!

Co si počít, když vás to doma začne nudit? Dovolená je krátkodobé řešení – brzy se z ní vrátíte a opět budete muset trávit čas v okoukaném prostředí. Mnohem lepší je investovat do obměny zařízení a vyladit bydlení v souladu s nejnovějšími interiérovými trendy. Pokud vám uniklo, co je in právě pro tento rok, nepřestávejte číst. Inspirujte se následujícími tipy a udělejte ze svého domova stylovou domácnost!

Tradičním barvám odzvonilo

Tradiční barvy jsou fajn, ale v roce 2017 dominuje jiná barevná paleta. Trendy přejí přírodě a rozhodně neuděláte chybu, když si do bytu vpustíte svěží odstíny. Naopak se snažte vyhnout přirozené barvě dřeva nebo standardizovaným textiliím. Udělejte krok kupředu a ukažte ostatním, že se nebojíte změny – například nová sedací souprava s výraznou barvou interiér oživí a stane se jeho dominantou. Co třeba levandulová pohovka? Nevšední barevné pojetí rozjasní místnost i vaši náladu. Mezi doporučenými barvami pro tento rok najdete také minerálně šedivou a temně modrou. Ty vypadají skvěle především na doplňcích. Velmi dobře vypadá i pastelově růžová v kombinaci s decentními šedými tóny. A pokud rádi experimentujete, pořiďte si alespoň jeden kus nábytku v odvážné žluté.

Co ještě je IN?

Chcete-li navodit tu správnou atmosféru tepla domova, použijte méně tradiční materiály. V současnosti je velký zájem o terakotové obklady, které se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i koupelny. Comeback slaví i korek – působí elegantně a v pracovně může být praktický. V bydlení podle nejnovějších trendů nemá nouzi o nevšední kombinace. Příkladem budiž kontrast stylové obývací stěny a na ní umístěných starožitných dekorací, případně moderní šatní skříně se starobyle vyhlížejícím toaletním stolkem. Anebo naopak – moderní LED televize na vintage televizním stolku. Možností je nekonečně mnoho a výsledek závisí na vaší kreativitě a citu pro detail.

Publikováno: 01. 07. 2017

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: barvy 2017 | nábytek 2017 | trendy 2017