Interiér

Propásli jste interiérové trendy pro rok 2017? Na nápravu není nikdy pozdě!

Co si počít, když vás to doma začne nudit? Dovolená je krátkodobé řešení – brzy se z ní vrátíte a opět budete muset trávit čas v okoukaném prostředí. Mnohem lepší je investovat do obměny zařízení a vyladit bydlení v souladu s nejnovějšími interiérovými trendy. Pokud vám uniklo, co je in právě pro tento rok, nepřestávejte číst. Inspirujte se následujícími tipy a udělejte ze svého domova stylovou domácnost!

Tradičním barvám odzvonilo

Tradiční barvy jsou fajn, ale v roce 2017 dominuje jiná barevná paleta. Trendy přejí přírodě a rozhodně neuděláte chybu, když si do bytu vpustíte svěží odstíny. Naopak se snažte vyhnout přirozené barvě dřeva nebo standardizovaným textiliím. Udělejte krok kupředu a ukažte ostatním, že se nebojíte změny – například nová sedací souprava s výraznou barvou interiér oživí a stane se jeho dominantou. Co třeba levandulová pohovka? Nevšední barevné pojetí rozjasní místnost i vaši náladu.

Mezi doporučenými barvami pro tento rok najdete také minerálně šedivou a temně modrou. Ty vypadají skvěle především na doplňcích. Velmi dobře vypadá i pastelově růžová v kombinaci s decentními šedými tóny. A pokud rádi experimentujete, pořiďte si alespoň jeden kus nábytku v odvážné žluté.

Co ještě je IN?

Chcete-li navodit tu správnou atmosféru tepla domova, použijte méně tradiční materiály. V současnosti je velký zájem o terakotové obklady, které se hodí do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně i koupelny. Comeback slaví i korek – působí elegantně a v pracovně může být praktický.

V bydlení podle nejnovějších trendů nemá nouzi o nevšední kombinace. Příkladem budiž kontrast stylové obývací stěny a na ní umístěných starožitných dekorací, případně moderní šatní skříně se starobyle vyhlížejícím toaletním stolkem. Anebo naopak – moderní LED televize na vintage televizním stolku. Možností je nekonečně mnoho a výsledek závisí na vaší kreativitě a citu pro detail.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.