Vybrat správné čerpadlo není jednoduché...

Potřebujete zbrusu nové čerpadlo do studny nebo vrtu, ale nehledáte někoho, kdo vám ho pouze prodá? Vyžadujete široký výběr přístrojů, ale stejně tak i profesionální poradenství a komplexní servis? V tom případě nepřestávejte číst. Víme o někom, kdo splňuje všechna zmíněná kritéria...

Internetový velkoobchod ČERPADLO – ČERPADLA Josef Kroužil prodává kvalitní oběhová, ponorná, bazénová a kalová čerpadla, domácí vodárny a související příslušenství (např. šroubení k čerpadlu). Kromě velkoobchodního prodeje nabízí montáž a záruční a pozáruční servis a v oboru se pohybuje více než dvacet let. Dlouholeté zkušenosti jsou zárukou prvotřídních služeb, se kterými budete spokojení i vy..

Všechna čerpadla pochází od prověřených dodavatelů a jsou určena pro český trh. Jsou určena pro dům a zahradu, ale také firmy a průmysl.

Dilema: ponorné nebo povrchové čerpadlo?

Je lepší povrchové či ponorné čerpadlo do vrtu nebo studny? Předtím, než si vyberete to správné, položte si několik otázek. Odkud a jak často budete vodu čerpat? Bude zařízení v provozu občas, každý den a nebo nepřetržitě? A kolik vody budete čerpat? Odpovědi na tyto otázky jsou při výběru čerpadla zásadní. Chcete-li, aby přístroj vydržel co možná nejdéle, budete si muset vybrat na základě způsobu využití. Nevíte si rady? Vhodné povrchové nebo povrchové čerpadlo do studny či vrtu vám pomohou vybrat specialisté. Vždy se tak můžete spolehnout na ideální řešení prostřednictvím špičkového zařízení.

Specifikace základních typů čerpadel

Konstrukce ponorného čerpadla je přizpůsobena k jeho trvalému ponoření a čerpání tekutin. Hodí se do vrtaných a kopaných studní a sond, nádrží a podobně. V sortimentu e-shopu čerpadlo-čerpadla.cz nechybí ani oběhová čerpadla pro výměníkové stanice a čerpadla pro závlahy a závlahové systémy. V souvislosti s konstantním tlakem vody a úsporou elektřiny je vhodné využít frekvenční měnič. Pro nepřetržitý provoz je vhodné teplovodní oběhové čerpadlo vody, které je bezúdržbové, spolehlivé, tiché a energeticky nenáročné. Disponuje řídící jednotkou, která sleduje aktuální potřebu a té přizpůsobuje chod čerpadla. Pro filtrování a cirkulaci vody v bazénech jsou určena bazénová čerpadla, která odolají bazénové vodě a chemii. Do jímek a septiků pak čerpadla kalová, která umožňují čerpání tekutiny s obsahem pevných částic.