Finance

Dá se volat výhodně i s předplacenou mobilní kartou? S námi ano

Přesto, že většina lidí v dnešní době využívá převážně paušální tarify, předplacené mobilní karty, se kterými to vlastně všechno začalo, stále mají své přívržence. Bývají to převážně lidé, kteří používají mobilní služby jen zřídka. Často je také pořizují rodiče svým dětem, aby se nemuseli bát, jaká šílená cifra na ně vyskočí z měsíčního vyúčtování. Děti se také učí lépe hospodařit, neboť vědí, kolik peněz a na jak dlouho mají k dispozici. Zkrátka a dobře, k používání předplacené mobilní karty jistě máte pádný důvod. Jenomže spousta mobilních operátorů se snaží zákazníky navést spíše na tarify paušální, aby měli každý měsíc své peníze jisté. Proto u předplacených karet nasazují velmi vysoké částky za volání, SMS i internet. Myslíte, že se nedá najít operátor, který by Vám poskytl výhodné tarify, jako předplacené? Ale dá. A my jsme ho pro Vás našli.

S předplacenou mobilní kartou od 3tonu můžete získat:

Zkrátka a dobře, s námi můžete mít stejné výhody, jako byste měli předplacený tarif. Je tedy jen na Vás, co Vám více vyhovuje a pro co se rozhodnete.

Spolehlivě kdekoliv

Při přechodu k jinému operátorovi Vás jistě bude zajímat také to, zda se Vám to vyplatí v rámci signálu a dostupnosti. V tomto případě se nemusíte ničeho obávat, neboť máme spolehlivé pokrytí po celé ČR. Můžete tedy volat odkudkoliv, kamkoliv.

Není nic jednoduššího, než naši předplacenou mobilní kartu vyzkoušet. Jsme si jisti, že jakmile to uděláte, už se nikdy nebudete chtít vrátit ke svému předchozímu operátorovi. Spokojenost našich zákazníků je pro nás totiž velmi zásadní. Záleží nám na tom, abyste získali ty nejlepší služby, za ty nejlepší ceny.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.