LE BON rozhodně není jen obyčejný koupelnový nábytek

Pustili jste se do rekonstrukce bytového koupelny a pomalu finišujete? Příčka oddělující koupelnu od záchodu úspěšně probourána, obklady a kachličky položeny a jediné, co vám zbývá, je vybrat vhodný koupelnový nábytek? Pro spoustu lidí je výběr koupelnového nábytku až na posledním místě. Jednoduše si pořídí první lepší skříňku, která je zaujme v některé z letáků, což je bohužel chyba. Koupelnový nábytek je stejně důležitý, jako všechny ostatní prvky a není radno jej podceňovat. Už dávno neplatí, že skříňky v koupelně slouží jen jako úložný prostor pro skladování věcí, které nechceme mít na očích. Měly by totiž být nejen funkční, ale zároveň pozvednout estetickou stránku koupelny a udělat z ní plnohodnotný obytný prostor.

I vaše koupelna může mít šmrnc

Pokud jsme vás dostatečně navnadili a rozhodli jste se vyměnit starý koupelnový nábytek za takový, za který se nebudete stydět, ale naopak se jím rád pochlubíte před přáteli, rozhodně nepřehlédněte nabídku společnosti LE BON s.r.o. Ta se výrobě koupelnového nábytku věnuje již od roku 1996, její zakladatele Reného Nováka však a koupelnový nábytek ohromil mnohem dříve. V roce 1992 totiž v rámci vysokoškolských studií zavítal do severoitalského města Reggio Emilia, kde navštívil proslulý veletrh sanitární techniky. Právě zde poznal, že by koupelnový nábytek neměl být pouze funkční, ale také krásný. Po prvních pokusech s dovozem proslulého italského nábytku začal s vlastní výrobou a nakonec se dostal mezi přední české výrobce a to nejen co se týče designu, ale i kvality provedení.

Přijďte si ho osahat do Brna

Koupelnový nábytek LE BON je skutečně nezaměnitelný a propůjčí interiéru nezaměnitelný charakter. Toužíte-li po koupelně, která podléhá posledním trendům v designu, architektuře a materiálech, zvažte návštěvu brněnského showroomu. Právě tam se totiž můžete na vlastí oči přesvědčit, že LE BON má do obyčejného koupelnového nábytku hodně daleko. A ti z vás, kteří to mají do Brna daleko, mohou prozkoumat alespoň fotogalerii na webu lebon.cz.

Publikováno: 21. 02. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: koupelnový nábytek | koupelnový nábytek le bon | le bon | lebon.cz