K čemu mohou sloužit skladovací kontejnery?

Myslíte si, že kovové skladovací kontejnery přijdou vhod pouze velkým dodavatelům? Chyba! Přečtěte si, k čemu všemu se mohou hodit právě vám.

1. Přehledná a bezpečná úschovna zboží

Samozřejmě, že prvotním účelem skladovacích kontejnerů je právě praktické uložení zboží. Posloužit přitom mohou jak velkým, tak malým firmám. Právě pro ty je pronájem skladiště často zbytečným výdajem a raději volí skládací kontejner s regálovým systémem, díky němuž je možné prostor využít do posledního centimetru. Společnosti, jejichž rukama projde větší množství zboží, zase ocení možnost vyztužení střechy – tak budou moci skladovat jeden kontejner na druhém. Bezpečnostní zámek s přídavnou závorou váš majetek ochrání před zloději.

2. Mobilní přístřešek na auto

Skládací kontejner může být téměř plnohodnotnou náhradou garáže, a navíc skýtá jednu výhodu: zcela bez nutnosti stavebních prací ho smontujete, opět rozložíte a přemístíte dle potřeby. Auto, motocykl či čtyřkolka zde budou v bezpečí před nenechavýma rukama i povětrnostními vlivy. Pro pohodlnější užívání si můžete objednat boční dveře u vstupu do vozu a nájezdovou rampu.

3. Kůlna na dřevo

Aby dřevo správně hořelo, nesmí v žádném případě navlhnout. Čerstvě pokácené a naštípané stromy by se dokonce měly nechat až dva roky vyschnout, než budou ideální. Nemáte-li uzavřený přístřešek na dřevo, opět může pomoci skladovací kontejner.

4. Prostředek k podnikání

Chcete pronajímat skladovací prostory? Vlastníte-li vhodný objekt či pozemek, s kovovými kontejnery jej jednoduše rozdělíte a budete moci jednotlivá úložiště poskytovat různým klientům. Bez nutnosti přestavby. Díky možnosti stavět kontejnery ve dvou úrovních využijete prostor opravdu na maximum.

5. Zahradní bouda

Majitelé zahrádek ví, že je třeba mít na pozemku kryté místo na nářadí, abyste je nemuseli nosit pokaždé s sebou. Sekačka, konve, hadice, hrábě, rýče, kbelíky a další, to vše se vám do skladovacího kontejneru vejde, a ještě můžete přidat kolo k výletům do okolí. A to stále není vše. Lidé skladovací kontejnery používají i pro mnoho dalších účelů, například k uložení nábytku, pneumatik nebo kol, motorek, lyží a člunů. Kde si můžete kvalitní úložiště pořídit? Specialistou na kovové kontejnery je u nás společnost KOVOBEL s.r.o.

Publikováno: 30. 09. 2017

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: kovové kontejnery