Skvělé tipy

K čemu mohou sloužit skladovací kontejnery?

Myslíte si, že kovové skladovací kontejnery přijdou vhod pouze velkým dodavatelům? Chyba! Přečtěte si, k čemu všemu se mohou hodit právě vám.

1. Přehledná a bezpečná úschovna zboží

Samozřejmě, že prvotním účelem skladovacích kontejnerů je právě praktické uložení zboží. Posloužit přitom mohou jak velkým, tak malým firmám. Právě pro ty je pronájem skladiště často zbytečným výdajem a raději volí skládací kontejner s regálovým systémem, díky němuž je možné prostor využít do posledního centimetru. Společnosti, jejichž rukama projde větší množství zboží, zase ocení možnost vyztužení střechy – tak budou moci skladovat jeden kontejner na druhém. Bezpečnostní zámek s přídavnou závorou váš majetek ochrání před zloději.

2. Mobilní přístřešek na auto

Skládací kontejner může být téměř plnohodnotnou náhradou garáže, a navíc skýtá jednu výhodu: zcela bez nutnosti stavebních prací ho smontujete, opět rozložíte a přemístíte dle potřeby. Auto, motocykl či čtyřkolka zde budou v bezpečí před nenechavýma rukama i povětrnostními vlivy. Pro pohodlnější užívání si můžete objednat boční dveře u vstupu do vozu a nájezdovou rampu.

3. Kůlna na dřevo

Aby dřevo správně hořelo, nesmí v žádném případě navlhnout. Čerstvě pokácené a naštípané stromy by se dokonce měly nechat až dva roky vyschnout, než budou ideální. Nemáte-li uzavřený přístřešek na dřevo, opět může pomoci skladovací kontejner.

4. Prostředek k podnikání

Chcete pronajímat skladovací prostory? Vlastníte-li vhodný objekt či pozemek, s kovovými kontejnery jej jednoduše rozdělíte a budete moci jednotlivá úložiště poskytovat různým klientům. Bez nutnosti přestavby. Díky možnosti stavět kontejnery ve dvou úrovních využijete prostor opravdu na maximum.

5. Zahradní bouda

Majitelé zahrádek ví, že je třeba mít na pozemku kryté místo na nářadí, abyste je nemuseli nosit pokaždé s sebou. Sekačka, konve, hadice, hrábě, rýče, kbelíky a další, to vše se vám do skladovacího kontejneru vejde, a ještě můžete přidat kolo k výletům do okolí.

A to stále není vše. Lidé skladovací kontejnery používají i pro mnoho dalších účelů, například k uložení nábytku, pneumatik nebo kol, motorek, lyží a člunů. Kde si můžete kvalitní úložiště pořídit? Specialistou na kovové kontejnery je u nás společnost KOVOBEL s.r.o.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.