Cestování

Všude dobře, v zahraničí nejlépe

Mrzne až praští, což nám doma v teple vůbec nevadí. Během chladných zimních měsíců se však mnoho z nás doma nudí. V televizi většinou nic pořádného nedávají a mrhat drahocenným časem u Facebooku se nám taky nechce. Napadlo vás někdy zajet si v zimě na dovolenou? Nechte starosti všedního dne doma a zajeďte si do Egypta, Tunisu či do jiné atraktivní destinace, kde se můžete opalovat celý rok. Dovolená dnes skutečně nemusí být otázkou financí. Díky pestré nabídce cestovní agentury New Travel si může dovolenou dopřát téměř každý.

Dovolená v Chorvatsku či Itálii je sice prima, ale v lednu se ve Středozemním moři koupete jen těžko. Pokud patříte mezi milovníky opalování a slunění, můžete si zajet na skutečně exotickou dovolenou do Thajska či jiné destinace, která je vhodná pro celoroční dovolenou. Sbalte si nejnutnější věci, plavky a opalovací krém a vyrazte za Sluncem s celou rodinou. Pokud si na opalování a koupání moc nepotrpíte, jsou pro vás vhodné poznávací zájezdy. Poznejte cizí kulturu a atraktivní památky. Mazi nejzajímavější dovolené patří poznávací zájezdy do Řecka či Turecka. Poklidná atmosféra v Řecku a turecký temperament vás naprosto pohltí.

Díky New Travel si užijete zájezdy naplno. Vyberte si z celé řady oblíbených destinací a zaleťte si na dovolenou s partnerem, nebo třeba celou rodinou. Díky cenové dostupnosti se můžete podívat do teplých krajů i několikrát do roka. Stačí sledovat aktuální nabídku na newtravel.cz a vybrat si z pestré směsice zájezdů ten pravý. Samozřejmostí jsou i zájezdy za zimními sporty – pokud vám ve skříni odpočívají zánovní lyže, vyrazte s kamarády do Alp a užijte si zimu naplno.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.