Skvělé tipy

Proč jsou reklamní předměty důležité pro váš marketing?

V současném digitálním světě může být těžké pochopit, proč mají reklamní produkty stále místo v marketingové strategii společnosti. Přece jen, online reklama umožňuje okamžitě zaujmout potenciální zákazníky, i přesto jsou ale reklamní předměty cenným nástrojem pro vytvoření povědomí o značce a obchodních příležitostí.

Co jsou propagační produkty?

Seznam propagačních předmětů je opravdu široký a může to být i kosmetická taštička – výroba na zakázku v takovém případě není žádný problém. Velice důležité je, aby na daném produktu bylo uvedeno logo vaší společnosti. Reklamním dárkem může být v podstatě cokoliv od pera přes tričko až po designovou vázu.

Vybrané věci můžete rozdávat na firemních akcích, veletrzích i sportovních událostech. Stejně tak jsou ideální volbou pro interní budování značky, k čemuž jsou vhodné třeba psací potřeby pro zaměstnance.

Nízkonákladový opakovaný marketing značky

Jestliže je ve vašem hledáčku toaletní taštička – výroba na zakázku není nic neobvyklého. Představte si, že digitální reklamu uživatel vidí jen několik sekund, e-mail snadno smaže, ovšem takovou toaletní tašku bude využívat každým dnem.

Každé použití propagačního výrobku vytváří potenciál pro to, aby se o vaší firmě dozvědělo více lidí.

Firemní dárky budují vztahy

Luxusní firemní dárky, jako jsou například značková obchodní pouzdra, jsou skvělým způsobem, jak budovat dlouhodobé vztahy s vašimi nejdůležitějšími klienty. Zákazníci jsou rádi obdarováváni, navíc takové reklamní předměty přispějí ke zvýšení jejich spokojenosti s vaší značkou.

Budování loajality ke značce pomocí předmětů zdarma

Rozmach mikroinfluencerů na sociálních sítích je velkou výhodou pro každou firmu, která investuje do reklamních předmětů. Zaslání vašich značkových předmětů klíčovým bloggerům a sociálním influencerům znamená, že vyfotí fotografii, na které dárek používají nebo nosí, a zveřejní ji, aby ji viděly tisíce sledujících. Word-of-mouth marketing je nejsilnějším nástrojem pro generování obchodních kontaktů a propagační předměty nabízejí rychlý způsob, jak získat klíčové influencery a jejich příznivce.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.