Může se hodit: Nonstop sklenářství pro Prahu a střední Čechy

Některé komplikace jednoduše nelze předpovídat, ale měli bychom je bez otálení vyřešit. Příkladem budiž rozbité okno nebo vysklené dveře. Tím spíš, pokud se nepříjemná událost přihodí v průběhu chladnějších měsíců a nemůžeme čekat do nejbližšího pracovního dne, kdy si sklenář udělá čas. Naštěstí vždy existuje efektivní řešení, dokonce i v případě rozbité skleněné výplně. Pro Prahu a střední Čechy ho nabízí Záchranná technická služba, která poskytuje nonstop havarijní servis. Sklenáři ze Záchranné technické služby jsou k dispozici 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků. Provádí veškeré sklenářské prácedrobnými opravami v domácnostech počínaje, rozsáhlými opravami a servisem konče. Můžete se na ně obrátit kvůli zasklení okna či dveří, instalaci izolačního dvojskla nebo bezpečnostního skla. Kvalifikovaní sklenáři s mnohaletou praxí garantují precizně odvedenou práci, se kterou budete stoprocentně spokojeni. Disponují pojízdnou dílnou, která jim umožňuje provádět většinu oprav přímo na místě. Opravy jsou v případě potřeby řešeny i s asistencí zámečníků a truhlářů.

Proč se obrátit právě na Záchrannou technickou službu?

Je logické, že si nechcete vpustit domů „kde koho“. A i to je důvod, proč využít služeb Záchranné technické služby. Servisní technici prochází důkladným ověřením kvalifikace a absolvují i psychologické testy. Každý sklenář má čistý trestní rejstřík a v rámci bezpečnosti firma využívá systém adresního vysílání techniků.

Včasná prevence znamená úsporu budoucích nákladů

Neváhejte využít také preventivní prohlídku objektu. Na základě návrhu na údržbu můžete v budoucnu ušetřit nemalé náklady na opravy. Prioritou společnosti je kvalitně odvedená práce a prevence vzniku škod a ublížení na zdraví. Nečekejte, až se váš domov začne hroutit jako domeček z karet – Záchranná technická služba nabízí také elektrikářské, instalatérské, zámečnické a další služby. Další informace najdete na www.zts.cz.

Publikováno: 31. 03. 2015

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: sklenářské služby praha | sklenářství praha