Interiér

Vinylovým podlahám neodzvonilo!

Čeká vás rekonstrukce bydlení a nemůžete se rozhodnout pro vhodnou podlahovinu? Výběr podlahové krytiny patří k nejtěžším a nejdůležitějším rozhodnutím vůbec. Nevhodně vymalovanou stěnu můžete kdykoliv přetřít, ale s pokládka podlahy je mnohem komplikovanější a v neposlední řadě i nákladnější. Hledáte-li ideální poměr mezi cenou a komfortem, vsaďte na vinyl. Vinylové podlahy jsou díky nízké pořizovací ceně a dobrým vlastnostem stále oblíbenější a v minulých letech se na našem trhu začaly výrazně prosazovat.

Největší výhody vinylové podlahy

Vinylové podlahy nachází široké spektrum využití a to nejen v bytových, ale i komerčních prostorách. Důvodů je hned několik. Mezi nejdůležitější vlastnosti patří vysoká odolnost vůči vodě a mechanickému poškození (velmi dobře odolávají vůči oděru, což ocení majitelé domácích mazlíčků), rozměrová stálost a nenáročnost na údržbu. Jsou skvělými tepelnými a zvukovými izolanty, příjemné na dotek a díky pestré nabídce vzorů a barev je není problém stylizovat se zbytkem interiéru. Dekory jsou natolik autentické, že je na první pohled nerozeznáte od skutečných materiálů – dřeva, betonu nebo dlažby.

Jak je to s pokládkou?

Pokládka vinylové podlahy nijak významně nenaruší chod domácnosti či firmy. Předpokladem je dokonale rovný, suchý a čistý podklad, který je nezbytné vyrovnat kvalitní nivelační hmotou. V porovnání s pokládkou PVC při ní vzniká mnohem méně odpadu a kromě toho lze kombinovat několik typů dekorů. U podlahy zámkového typu se postupuje stejně jako v případě plovoucí podlahy. Výměna poškozených dílu přitom nepředstavuje žádný problém.

K dosažení dokonalého výsledku je zapotřebí odborných zkušeností a speciálních podlahářských lepidel. Pokud o vinylové podlaze uvažujete, neváhejte kontaktovat firmu PODLAHY Tomáš Gajdoš. Kontaktní údaje a další důležité informace najdete na webu vasepodlahy.cz. Využít můžete i bezplatnou telefonní linku 800 226 226. Pokládka vinylové podlahy Ostrava předčí vaše očekávání…

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.