Vinylovým podlahám neodzvonilo!

Čeká vás rekonstrukce bydlení a nemůžete se rozhodnout pro vhodnou podlahovinu? Výběr podlahové krytiny patří k nejtěžším a nejdůležitějším rozhodnutím vůbec. Nevhodně vymalovanou stěnu můžete kdykoliv přetřít, ale s pokládka podlahy je mnohem komplikovanější a v neposlední řadě i nákladnější. Hledáte-li ideální poměr mezi cenou a komfortem, vsaďte na vinyl. Vinylové podlahy jsou díky nízké pořizovací ceně a dobrým vlastnostem stále oblíbenější a v minulých letech se na našem trhu začaly výrazně prosazovat.

Největší výhody vinylové podlahy

Vinylové podlahy nachází široké spektrum využití a to nejen v bytových, ale i komerčních prostorách. Důvodů je hned několik. Mezi nejdůležitější vlastnosti patří vysoká odolnost vůči vodě a mechanickému poškození (velmi dobře odolávají vůči oděru, což ocení majitelé domácích mazlíčků), rozměrová stálost a nenáročnost na údržbu. Jsou skvělými tepelnými a zvukovými izolanty, příjemné na dotek a díky pestré nabídce vzorů a barev je není problém stylizovat se zbytkem interiéru. Dekory jsou natolik autentické, že je na první pohled nerozeznáte od skutečných materiálů – dřeva, betonu nebo dlažby.

Jak je to s pokládkou?

Pokládka vinylové podlahy nijak významně nenaruší chod domácnosti či firmy. Předpokladem je dokonale rovný, suchý a čistý podklad, který je nezbytné vyrovnat kvalitní nivelační hmotou. V porovnání s pokládkou PVC při ní vzniká mnohem méně odpadu a kromě toho lze kombinovat několik typů dekorů. U podlahy zámkového typu se postupuje stejně jako v případě plovoucí podlahy. Výměna poškozených dílu přitom nepředstavuje žádný problém. K dosažení dokonalého výsledku je zapotřebí odborných zkušeností a speciálních podlahářských lepidel. Pokud o vinylové podlaze uvažujete, neváhejte kontaktovat firmu PODLAHY Tomáš Gajdoš. Kontaktní údaje a další důležité informace najdete na webu vasepodlahy.cz. Využít můžete i bezplatnou telefonní linku 800 226 226. Pokládka vinylové podlahy Ostrava předčí vaše očekávání...

Publikováno: 26. 04. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: pokládka vinylové podlahy | vinylové podlahy | výhody vinylové podlahy