Garáž

I vaše garáž si zaslouží špičková vrata. Vsaďte na LOMAX, českou jedničku

Garáž je nedílnou součástí vašeho domu a nechcete-li, aby narušovala celkový estetický dojem z jinak pěkného bydlení, měli byste zaměřit svou pozornost také na ni. Dominantním prvkem jsou vrata a pokud ta vaše současná pamatují ještě na automobily z minulého režimu, vyměňte je za nová. Nejenže přidáte garáži na estetice, ale zároveň zajistíte menší tepelné ztráty a vyšší bezpečnost. Tedy alespoň za předpokladu, že si vyberete kvalitní systém. Mezi absolutní špičku patří garážová vrata LOMAX.

LOMAX & Co spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 a v současné době nabízí široké spektrum výrobků. Kromě garážových vrat najdete ve výrobním portfoliu také stínící systémy (rolety, žaluzie), ploty, brány, dveře a další stavební prvky. Vraťme se však k tomu, co vás momentálně zajímá ze všeho nejvíc. Aneb proč si vybrat garážová vrata LOMAX?

Lomax vyrábí garážová vrata v těchto variantách:

  • sekční
  • rolovací
  • posuvná

Systémy splňují nejvyšší estetické i funkční požadavky. Můžete si vybrat z široké škály barev, imitací dřeva a panelů (u sekčních a posuvných vrat) nebo lamel (rolovací vrata). Všechny typy vrat nabízí vynikající izolační vlastnosti a do značné míry se tak podílí na zvýšení komfortu v interiéru garáže. Pokud vás trápil výrazný únik tepla nebo nadměrný hluk z ulice, budete se v garáži cítit mnohem příjemněji.

garážová vrata

Za zmínku však stojí také sofistikované ovládání. Proč vrata otevírat a zavírat manuálně, když se o vše postará elektronika? Stačí jediný stisk tlačítka na dálkovém ovládání a vrata se dají do pohybu. Lomax disponuje rozsáhlou servisní sítí a jakékoliv případné potíže okamžitě vyřešíte.

Pokud vás zaujala možnost, jak pozvednout úroveň své garáže, neváhejte výrobce kontaktovat a požádat o bezplatnou cenovou kalkulaci. Garážová vrata LOMAX nejsou nejlevnější na trhu, ale nabízí bezkonkurenční poměr ceny a kvality. Jde o perfektní investici, které nebudete litovat. Více na www.lomax.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.