Luxusní bydlení

Vily Chuchle: Váš splněný sen o luxusním bydlení

Jeden by řekl, že je v Praze luxusních bytů a domů víc než dost. Ale v praxi je hledání perfektního bydlení poměrně složité a časově náročné. Jen málokterá nabídka totiž odpovídá všem požadavkům ze strany náročných zákazníků. O luxusních vilách, které vyrostly v rámci projektu Vily Chuchle to však rozhodně neplatí. Pokud propadáte v zoufalství, protože nemůžete najít ideální domov, budete po návštěvě vzorového domu nadšeni. Vilový projekt na Praze 5 se totiž vážně povedl!

Stylové, luxusní, komfortní, vkusné… superlativů bychom mohli na adresu luxusních rodinných domů uštědřit spoustu, ale stejně bychom jejich charakter nevystihli. Luxusní vily v Praze se nachází v příjemné lokalitě podél ulic Adlerova, Bochničkova, Ceplechova a Kopalova. Nabízí pěkný výhled na zelené svahy Chuchelského háje a pravobřehou zástavbu. Co by kamenem dohodil je známá dostihová dráha.

Za projektem stojí renomovaný developer REFLECTA Development a.s. ve spolupráci s profesionály z ateliéru A69 – architekti. Odborníci dokázali, že si poradí i s nelehkým úkolem – vytvořili jedinečný projekt a vytěžili maximum z potenciálu prostředí.

Zájemci o luxusní vily si mohou vybrat z několika variant o dispozicích 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Je tedy nadmíru jasné, že si na své přijdou i početnější rodiny a lidé, kteří hledají vícegenerační bydlení.

Nedílnou součástí každé z vilek je prostorná terasa a velkorysá zahrada. Nechybí ani garážová stání pro jeden či dva vozy a další venkovní parkovací místa.

Jinými slovy jde o vilový projekt pro náročné. S perfektně zpracovanými vilami jde ruku v ruce kvalita dané lokality. Občanská vybavenost a dopravní dostupnost jsou vyřešeny na výbornou a budoucím obyvatelům tak ke štěstí nebude chybět vůbec nic.

Na www.vilychuchle.cz se můžete podívat, která vila na prodej může být vaše. Dlouho nečekejte, o prvotřídní bydlení je vždy velký zájem.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.