Reality

Jak se bydlí v kontejneru

Začíná vám být vaše současné bydlení příliš malé, ale nemáte dost peněz na to, abyste se přestěhovali do klasického zděného rodinného domu? Sbalte si věci a přestěhujete se s rodinou do kontejneru. A to doslova. Že netušíte, co si máte pod bydlením v kontejneru máte představit? Pokud se vám před očima zjevil výjev několika bezdomovců, kteří se snaží ohřát v něčem, co připomíná železnou krabici, vzdálili jste se od reality velmi daleko. Kontejnery, tedy přesněji řečeno modulární stavby totiž představují úžasnou alternativu moderního stavitelství. Jedná se o nízkoenergetické bydlení, které je možno realizovat během několika málo týdnů.

Energetické bydlení šetří vaší kapsu

Kontejnerové domy jsou nízkoenergetické, což pro vás znamená obrovskou úsporu do budoucna. Jsou řešeny tak, aby bylo jejich vytápění velmi šetrné a ekonomické. Kontejnerové domy tak jsou ohleduplné nejen k vaší kapse, ale také k přírodě. Pokud se bojíte, že bude váš dům mezi ostatními „razit“, i teď vás vyvedeme z omylu. Přestože je konstrukce zcela odlišná, od typických zděných staveb, díky speciálním fasádám rozdíl ani nepoznáte. Montované domy jsou velmi variabilní a můžete si je nechat vyprojektovat zcela podle svých představ. Je-libo dům ve stylu sci-fi, případně bydlení, které zapadne do přírodní krajiny? Máte ho mít, vše záleží na tom, jak se domluvíte s architektem.

Chcete bydlet rychle?

Mezi největší přednosti modulárních staveb nepatří pouze energetická nenáročnost, ale především obrovská rychlost realizace. Stavba je vyrobena do několika měsíců od zadání zakázky, při čemž samotná montáž trvá pouze několik dní. Modulární stavby se vyrábí i unimo buňky a obytné kontejnery, kanceláře, obytné buňky či restaurace. Chcete-li ušetřit spoustu peněz, času a v neposlední řadě i starosti, určitě se o nich informujte blíže.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.