Reality

Koněvova 126 – unikátní činžovní dům na Žižkově snoubí tradici a vysoké standardy

Bydlení v Praze může mít mnoho podob a žádané jsou nejen byty v novostavbách, ale také v činžovních domech. Bydlení v nich totiž nabízí nevšední atmosféru hlavního města, jak jsme ho znali kdysi. Původní činžovní domy samozřejmě nevyhovují dnešním standardům, ale to neplatí o těch, o které se postaral zavedený developer, společnost Půdy real s.r.o. Dnes vám představíme nové byty na Praze 3 – projekt Koněvova 126, který je v dané lokalitě Žižkova ojedinělý.

Žižkovské byty prošly dokonalou proměnou

Developer pojal proměnu objektu komplexně a zaměřil se také na exteriér. Byla provedena důkladná rekonstrukce celého domu, sklepem počínaje a střechou konče. Nové byty Praha 3 měli na starost zkušení projektanti a o stavební práce se postarali osvědčení řemeslníci. Nic nebylo ošizeno a i navzdory použití moderních a vysoce kvalitních materiálů byl zachován původní charakter domu. Vytápění a ohřev TUV zajišťují moderní a úsporné kotle Valliant, v objektu jsou dřevěná EUROokna, plovoucí podlahy Parador, zakázkové interiérové dveře s obložkovou zárubní a obklady a dlažby od tradičního českého výrobce.

Každý z budoucích nájemníků bude mít k dispozici bezpečnou sklepní kóji a zároveň bude moct využívat společný prostor pro kola či kočárky. V upraveném vnitrobloku se nabízí možnost koupě komfortního parkovacího místa.

Koněvova 126

Chcete něco extra? Vyberte si mezi půdními byty!

Původní bytové jednotky prošly dispoziční úpravou, čímž bylo dosaženo praktičtějšího členění a zvýšení užitné hodnoty. V prvním až šestém podlaží jsou prostorné garsoniéry s výměrou cca 37m2 a dvoupokojové byty s výměrou cca 55m2. Balkony poloviny bytů jsou orientovány do vnitrobloku s jižní orientací. A to nejlepší na vás čeká v původních půdních prostorách, kde byla provedena částečná nástavba. Vzniklo zde šest dvou a třípokojových bytů s balkonem nebo terasou. Ty nejprostornější nabízí cca 90m2 prostoru.

Byty Praha 3 prodej

Jak to vypadá v okolí?

Za zmínku stojí i okolí. Bytový dům Koněvova 126 se nachází v Praze 3, zhruba 100 m nad Ohradou. Dopravní dostupnost do centra je vynikající a to jak pomocí MHD, tak vlastním vozem. Občanská vybavenost je perfektní a v lokalitě nebudete nic postrádat. Je zde vše od obchodů až po lékárnu, školu, úřady a rozličné služby. Pro relaxaci jsou jako stvořené parky na Vítkově a Židovské pece.

Chcete se dozvědět další informace? Nové byty Žižkov si můžete prohlédnout na www.konevova126.cz. S rezervací ale nemeškejte, o byty, které budou k dispozici příští rok, je velký zájem.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.