Luxusní bydlení

Rezidence Trojická – luxusní byty na Praze 2

Rezidence Trojická, to je splněný sen všech, kteří touží po luxusním bydlení v Praze. Rekonstrukce rohové budovy dopadla na výbornou a nová vnější fasáda napovídá o neméně exkluzivním interiéru. Původních 23 bytových jednotek prošlo rozsáhlými úpravami a přibylo k nim pět dalších bytů. Harmonickému spojení menších i větších interiérů, mezonetových bytů a střešních teras s kouzelným výhledem na panoráma hlavního města zřejmě neodoláte ani vy…

Rezidence Trojická budí dojem precizně zpracovaného projektu a přesně taková je – dotažená do posledního detailu. Developerům se povedlo zachovat historickou atmosféru objektu i přesto, že do něj zapojili spoustu moderních prvků. V budově se nachází restaurace, fitness centrum a nebytové prostory.

Budoucí obyvatelé mají na výběr z:

  • 23 bytových jednotek o rozloze od 30m2 do 81m2 (dispozice 1+kk až 3+kk)
  • 5 nadstavbových jednotek o rozloze od 85 m2 až 177 m2 (dispozice 2+kk až 4+kk)

Na své si tak přijdou jednotlivci, kteří se spokojí s menším bydlením, ale i rodiny s vysokými nároky na prostor. Ve spodní části budovy jsou také sklepní kóje.

Rezidence Trojická interiér

Bydlení v Rezidenci Trojická je atraktivní také díky samotné lokalitě na Praze 2. Historický rohový dům stojí na přímo na pravém břehu řeky Vltavy, v místě, kde se pojí ulice Pod slovany a ulice Trojická. Ty garantují perfektní občanskou vybavenost – v bezprostředním okolí rezidence se nachází několik škol, školek a to včetně mezinárodních vzdělávacích zařízení. Na své si přijdou i milovníci nakupování a sportu. Obchodním centrům sekundují Sportcentrum Ymca s plaveckým bazénem a World class Fitness Center. Samozřejmostí je i přítomnost bank, úřadů a zdravotních středisek.

Za zmínku stojí také kulturní život. V této části Prahy se nachází Národní Divadlo, Stavovské Divadlo, Divadlo Hybernia či Divadlo na Zábradlí, kino Lucerna, Cinema City Slovanský dům, nespočet klubů a dalších míst, kde se lze skvěle pobavit nebo načerpat nové vědomosti.

Pokud vás luxusní byty Trojická zaujalaly, příliš dlouho neváhejte. Některé bytové jednotky již byly zarezervovány nebo prodány.

Rezidence

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.