Kuchyně na míru je zkrátka lepší

O skutečném významu kuchyně v moderní domácnosti jsme již napsali poměrně dost, ale opakování je matka moudrosti. Kuchyně je srdcem domova a už dávno neslouží jen jako přípravna jídla. Naopak se v ní stále častěji konají rodinné sešlosti nebo čajové dýchánky s přáteli. Jednoduše má funkci, která byla v minulosti připisována obývacímu pokoji. Jenomže zařídit kuchyni tak, aby byla ergonomická, vzdušná, praktická a navíc útulná, není vždy jednoduché. V případě sériové výroby budete muset učinit spoustu kompromisů, takže je vhodné zvážit realizaci kuchyně na míru. Ale na koho se obrátit, aby stál výsledek za to?

Nechte si vyrobit kuchyni, po které toužíte

Nás zaujaly kuchyně fotogalerie, které jsme objevili na webových stránkách truhlářství Miček. Firma se zabývá výrobou všech typů kuchyní, takže pokud toužíte po moderním nebo třeba rustikálním pojetí, jste na správném místě. Můžete se inspirovat zmíněnou fotogalerií, nebo dodat vlastní fotografie a návrhy. Důležité je pouze to, abyste byli s budoucí kuchyní stoprocentně spokojeni. Nemáte-li ucelenou představu, nevadí – zkušení truhláři bedlivě sledují poslední trendy a rádi vám doporučí vhodné řešení.

Proč právě truhlářství Miček?

V truhlářství Miček pracuje několik desítek truhlářů, kteří mají na starosti zakázky v rámci celé České republiky. Při výrobě používají masivní dřevo, kvalitní dýhu i laminu. Zda si vyberete borovici, dub, buk, olši, třešeň nebo některý z mnoha druhů dýhy a lamina, je jen na vás. České truhlářství disponuje vlastním dřevem, sušárnou a pilou – může tak garantovat špičkovou kvalitu, která je v případě kuchyně velmi důležitá. Rozhodnete-li se spolupracovat s truhlářstvím Miček, nebudete se muset o nic starat. Truhláři zkompletují kuchyni od A do Z, tedy včetně veškerých doplňků a v případě vašeho zájmu i spotřebičů (za velmi výhodné ceny).

Publikováno: 20. 05. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kuchyně na míru | truhlářství míček