Luxusní bydlení

Váš dům nemusí nosit uniformu!

Chcete stavět, ale neuspokojuje vás nabídka typových domů, které nabízí většina stavebních firem? Nechcete bydlet v něčem, co je k vidění doslova na každém rohu, byť v jiné barevné kombinaci? V tom případě by vás mohla zajímat tvorba mladých architektů z ateliéru Master Design. I v jejich portfoliu sice narazíte na typové domy, ale přesto je od běžných návrhů rozeznáte na první pohled. Na své si samozřejmě přijdou i klienti, kteří jsou skálopevně rozhodnuti, že před typovým domem upřednostní vlastní návrh.

I typové domy mohou být originální

I vy jste již možná prolistovali bezpočet katalogů s typovými domy a nabyli dojmu, že jsou všechny návrhy velmi podobné a v některých případech doslova indentické. Typové domy, které pochází z architektonické kanceláře Master Design, jsou jiné. Originální, nevšední a neskutečně stylové. Jsou navrženy tak, aby budily emoce, ale přesto nijak nenarušovaly okolní kolorit. Výhoda již vyprojektovaných domů tkví v rychlosti úprav dané parcely. Bez těch se neobejde takřka žádný pozemek a úpravy v případě typových domů probíhají mnohem rychleji než při při vypracování individuálního návrhu.

Individuální projekt doceníte v momentě, kdy se do něj nastěhujete

Pro ty nejnáročnější klienty, kteří se nesmíří s tím, že by v „jejich“ domě mohl bydlet ještě někdo jiný, jsou určeny zmíněné individuální projekty. Realizace je časově náročnější a může se prodražit, výsledek však stojí za to.

Stavbu, která byla vybudována na základě individuálních požadavků, nejvíce oceníte v momentě, kdy v ní začnete bydlet. Nejde jen o samotný vzhled, ale také volbu materiálů a řešení vnitřních dispozic. Je jen na vás, jestli zvolíte pasivní nebo nízkoenergetický standard, případně se vrhnete do dřevostavby. Individuální projekt vám dává takřka neomezené možnosti seberealizace a během celého procesu budete v ustavičném kontaktu s architektem. Díky Master Design můžete bydlet tak, jak jste si vždy představovali…

Následující fotografie vydají za tisíce slov. Další najdete na www.architekt-atelier.cz.

Master Design

Master Design

Master Design

Master Design

Master Design

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.