Váš dům nemusí nosit uniformu!

Chcete stavět, ale neuspokojuje vás nabídka typových domů, které nabízí většina stavebních firem? Nechcete bydlet v něčem, co je k vidění doslova na každém rohu, byť v jiné barevné kombinaci? V tom případě by vás mohla zajímat tvorba mladých architektů z ateliéru Master Design. I v jejich portfoliu sice narazíte na typové domy, ale přesto je od běžných návrhů rozeznáte na první pohled. Na své si samozřejmě přijdou i klienti, kteří jsou skálopevně rozhodnuti, že před typovým domem upřednostní vlastní návrh.

I typové domy mohou být originální

I vy jste již možná prolistovali bezpočet katalogů s typovými domy a nabyli dojmu, že jsou všechny návrhy velmi podobné a v některých případech doslova indentické. Typové domy, které pochází z architektonické kanceláře Master Design, jsou jiné. Originální, nevšední a neskutečně stylové. Jsou navrženy tak, aby budily emoce, ale přesto nijak nenarušovaly okolní kolorit. Výhoda již vyprojektovaných domů tkví v rychlosti úprav dané parcely. Bez těch se neobejde takřka žádný pozemek a úpravy v případě typových domů probíhají mnohem rychleji než při při vypracování individuálního návrhu.

Individuální projekt doceníte v momentě, kdy se do něj nastěhujete

Pro ty nejnáročnější klienty, kteří se nesmíří s tím, že by v „jejich“ domě mohl bydlet ještě někdo jiný, jsou určeny zmíněné individuální projekty. Realizace je časově náročnější a může se prodražit, výsledek však stojí za to. Stavbu, která byla vybudována na základě individuálních požadavků, nejvíce oceníte v momentě, kdy v ní začnete bydlet. Nejde jen o samotný vzhled, ale také volbu materiálů a řešení vnitřních dispozic. Je jen na vás, jestli zvolíte pasivní nebo nízkoenergetický standard, případně se vrhnete do dřevostavby. Individuální projekt vám dává takřka neomezené možnosti seberealizace a během celého procesu budete v ustavičném kontaktu s architektem. Díky Master Design můžete bydlet tak, jak jste si vždy představovali... Následující fotografie vydají za tisíce slov. Další najdete na www.architekt-atelier.cz. Master Design Master Design Master Design Master Design Master Design

Publikováno: 03. 10. 2013

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: architektonická kancelář | dřevostavby | nízkoenergetické domy | pasivní domy