Bytové dekorace

Vyšperkujte si byt vkusnými obrazy

Snažíte se o to, aby váš interiér budil perfektní dojem, ale stále vám připadá, že mu něco schází? Ne nadarmo se říká, že detaily tvoří celek a nechcete-li šlápnout vedle, vsaďte na klasiku v podobě nástěnných obrazů. Ty byly populární již před několika staletími a i dnes na ně nedají bytoví architekti dopustit. Kouzlo obrazů a obrázků spočívá v jejich univerzálnosti. Moderní tištěné obrazy jsou k mání ve všech možných velikostech a barevných kombinacích. Vhodnými dekoracemi si tak můžete vyšperkovat obývací pokoj, stejně jako kuchyni či ložnici. Zajímá vás, podle čeho se řídit při výběru nejvhodnějších obrazů?

Decentní či dominantní?

Nástěnné obrazy patří k nejoblíbenějším dekoracím vůbec a lze je využít jako doplňky, které umocní celkový dojem z interiéru, nebo naopak dominantní prvky, které se stanou středem pozornosti. Pro obrazy se můžete vydat do specializované prodejny s bytovými dekoracemi, nebo navštívit některý z mnoha internetových obchodů. Mnoho z nich nabízí prodej obrazů, jejichž motiv si určíte vy sami. Díky moderní metodě tisku a kvalitním plátnům, vypadají natištěné obrazy jako namalované a zvolíte-li správný motiv, získáte skutečně luxusní dekoraci za příjemnou cenu. Stále oblíbenější jsou i několikadílné obrazy, které jsou neodmyslitelnou součástí každého moderního interiéru.

Bez rámu není obraz

Neméně důležité jsou i vhodně zvolené rámy na obrazy. Ty by měly motivy doplňovat a nikoliv je rušit či být výraznější, než motiv na plátně. Zároveň by měly ladit s dalšími dekoracemi v bytě a barevně s nimi korespondovat. Máte-li obývací pokoj v zeleno-bílém stylu, zvolte podle toho i rám. Rámy jsou pro obrazy to samé, jako začátek vztahu a randění. Jedno si bez druhého nedokážeme představit. Moderní obrazy za skvělé ceny najdete na umeniesveta.sk.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.