Reality

Hloubětín: Proč jsou byty v lokalitě Praha 9 velmi žádané?

Některé části hlavního města v posledních letech vzkvétají více než minulosti a poskytují perfektní zázemí pro život. Za zmínku stojí například zvýšený zájem o nové byty Praha 9 – Hloubětín. V následujících řádcích vám prozradíme výhody, které daná lokalita nabízí.

První zmínky o Hloubětíně pochází z roku 1207, kdy náležel řádu německých rytířů. K hlavnímu městu byl připojen v roce 1922, a to jako součást katastrálního území Praha 9. V současné době se část Hloubětína rozkládá také v městské části Praha 14 a nepatrný a neobydlený pruh do Prahy 10.

Dostatek zeleně

Byty Praha 9 jsou atraktivní z několika důvodů. Hloubětín leží na východním okraji Pražské kotliny, cca 9 km od centra městě. To znamená, že nejde o nejrušnější část, ale zároveň není příliš vzdálená od středu dění. Na území Hloubětína je dostatek zelených ploch, mezi které patří i dvě maloplošná chráněná území – přírodní památky Pražský zlom a Cihelna v Bažantnici. Nachází se zde i jedna větší vodní plocha – Hořejší rybník.

Různorodá zástavba

Co se týče zdejší zástavby, je velmi pestrá. Tvoří ji rodinné domky v části Chaloupky či podél ulice Kbelská a sídliště v okolí stanice metra a Poděbradské ulice. Rodinné domky však najdete také v lokalitě Za horou. A konečně nové developerské projekty, v rámci kterých jsou k dispozici moderní byty Hloubětín. Dostatek prostoru a důmyslně řešené uspořádání, nadstandardní vybavení, bezproblémové parkování a nízké provozní náklady – a to je výčet jen základních výhod.

Skvělá občanská vybavenost

V Hloubětíně je perfektní občanská vybavenost. Nachází se zde supermarket, množství obchodů a služeb, lékárny, zdravotnické zařízení i soukromé ordinace. Zajímavostí je klinika GynCentrum s prvním babyboxem v ČR. Sídlí zde také mateřské a základní školy, soukromé gymnázium a střední odborné učiliště. Na své si přijdou i příznivci sportovních a kulturních aktivit, pro které je k dispozici krytý i venkovní plavecký bazén, stadion Slavoje Hloubětín a další. Dostupnost do dalších městských částí je vynikající.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.