Skvělé tipy

Vánoce vás nemusí stát majlant. Tipy na cenově dostupné dárky, kterými zabodujete

Nejkrásnější svátky v roce se blíží mílovými kroky – a rozhodně si zasloužíme, abychom si je po náročném pandemickém období užili plnými doušky. Jenomže to by ve vzduchu nesměla viset inflace a s ní spojená finanční krize. Pokud máte o finance strach a nechcete na svou železnou rezervu zbytečně sahat, dozajista oceníte tipy na levné a přitom nápadité dárky.

Vychytávky do kuchyně

Ruku na srdce, vhodně zvolené vychytávky do kuchyně ocení snad úplně každý. Může se jednat o nejrůznější zlepšováky a pomocníky, stejně jako o designové kousky, které prostředí kolem plotny zvelebí a přidají mu na atmosféře.

Vám by se ale hodily konkrétní tipy. Máte je mít! Na https://www.pepovasleva.cz/ jsme našli spoustu skvělých věcí, které si nakonec možná pořídíte i do své kuchyně.

Krok vedle rozhodně neuděláte s jedenáctidílným kráječem zeleniny, sadou LED osvětlení s dálkový ovladačem a časovačem, „superčistícím“ zvonem na ucpaný odpad nebo samomíchacím hrnkem na kafe. Všechny uvedené vychytávky stojí pod tři sta korun, průvan v peněžence vám tak určitě neudělají.

Nápadité hračky pro děti

Kdo se na Štědrý den těší ze všech nejvíc? Jasně, jsou to děti. A očekávají, že na ně budou pod stromečkem čekat úhledně zabalené dárečky plné skvělých hraček. Když v e-shopu pepovasleva.cz zabrousíte do kategorie „vše pro děti, zaručeně tam najdete pár skvělých kousků.

Hitem letošních vánoc by mohlo být 3D pero s LCD displejem pro trojrozměrný tisk. Klasikou pro menší děti zůstává „krokodýl u zubaře“. Větší děti zase ocení některou z cenově dostupných herních konzolí. Například Game Box – variaci na ikonického Game Boye obsahující 400 her včetně legendárního Maria.

V e-shopu Pepova sleva najdete daleko více pokladů, které vás nebudou stát více než několik set korun. Tak vidíte, Vánoce vás nemusí vypumpovat do poslední koruny!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.