Vánoce vás nemusí stát majlant. Tipy na cenově dostupné dárky, kterými zabodujete

Nejkrásnější svátky v roce se blíží mílovými kroky – a rozhodně si zasloužíme, abychom si je po náročném pandemickém období užili plnými doušky. Jenomže to by ve vzduchu nesměla viset inflace a s ní spojená finanční krize. Pokud máte o finance strach a nechcete na svou železnou rezervu zbytečně sahat, dozajista oceníte tipy na levné a přitom nápadité dárky.

Vychytávky do kuchyně

Ruku na srdce, vhodně zvolené vychytávky do kuchyně ocení snad úplně každý. Může se jednat o nejrůznější zlepšováky a pomocníky, stejně jako o designové kousky, které prostředí kolem plotny zvelebí a přidají mu na atmosféře. Vám by se ale hodily konkrétní tipy. Máte je mít! Na https://www.pepovasleva.cz/ jsme našli spoustu skvělých věcí, které si nakonec možná pořídíte i do své kuchyně. Krok vedle rozhodně neuděláte s jedenáctidílným kráječem zeleniny, sadou LED osvětlení s dálkový ovladačem a časovačem, „superčistícím“ zvonem na ucpaný odpad nebo samomíchacím hrnkem na kafe. Všechny uvedené vychytávky stojí pod tři sta korun, průvan v peněžence vám tak určitě neudělají.

Nápadité hračky pro děti

Kdo se na Štědrý den těší ze všech nejvíc? Jasně, jsou to děti. A očekávají, že na ně budou pod stromečkem čekat úhledně zabalené dárečky plné skvělých hraček. Když v e-shopu pepovasleva.cz zabrousíte do kategorie „vše pro děti, zaručeně tam najdete pár skvělých kousků. Hitem letošních vánoc by mohlo být 3D pero s LCD displejem pro trojrozměrný tisk. Klasikou pro menší děti zůstává „krokodýl u zubaře“. Větší děti zase ocení některou z cenově dostupných herních konzolí. Například Game Box – variaci na ikonického Game Boye obsahující 400 her včetně legendárního Maria.

V e-shopu Pepova sleva najdete daleko více pokladů, které vás nebudou stát více než několik set korun. Tak vidíte, Vánoce vás nemusí vypumpovat do poslední koruny!

Publikováno: 01. 10. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam