Proč chodit do hospody, když můžete mít vlastní bar doma!

Ani jsme se nenadáli a léto se nám přehouplo do druhé poloviny. Zážitky z dovolené jsou stále čerstvé, ale za pár měsíců nám nezbude nic víc, než pár fotografií zajímavých míst a vzpomínky na příjemné dny plné pohody. Mezi nezapomenutelné chvíle patří nejen opalování na prosluněných plážích a prohlídka architektonických skvostů, ale i večerní návštěva stylových barů. Dobře namíchané mojito vydá za deset projížděk na vodním skútru. Smutek však není na místě, na dobré pití si totiž můžete zajít i v tuzemsku. Nebo ještě lépe - do vlastního minibaru, který je zárukou nevšedních zážitků během celého roku!

Vlastní minibar – investice, která se vyplatí

Nikdy vás nelákala představa, že otevřete mini chladničku a z patřičných ingrediencí namícháte oblíbený drink? Nejen, že pro něj nebudete muset do dalekého baru, ale navíc výrazně ušetříte. A aby se večerní popíjení stalo opravdovým zážitkem, budete potřebovat barový pultík. Ten je skvělým důkazem toho, že i doma se dá pít stylově a ne „na stojáka“ u kuchyňské linky. Barové pulty jsou k dostání v mnoha velikostech a provedeních a na své si tak přijde opravdu každý. Bydlíte v menším bytě a máte problém s nedostatkem místa? Sáhněte po některém z menších pultů, případně větším rozkládacím. Pultík vám poslouží nejen jako základna pro páteční domácí párty, ale také jako provizorní jídelní stůl nebo odkládací prostor.

Bez barové židle ani ránu

Neméně důležitou součástí barového pultu je elegantní barová stolička či židle. Ideální volbou jsou výškově nastavitelné stoličky, které lze seřídit podle potřeby. Nabízí komfortní posezení a představují nevšední designový prvek, který obohatí váš interiér. Pestrý výběr barových židlí najdete v nabídce prodejce www.hawaj.cz (také na www.havaj.cz). S nákupem nemeškejte, barové židle jsou momentálně v akci a máte tak jedinečnou šanci ušetřit.