Mobilní stín pro vaši zahradu

Jaro je v plném proudu a doma nás už opravdu nic nedrží. A s tím, jak každou volnou chvíli trávíme na zahrádce, bychom se měli zamyslet nad tím, jak ochráníme pokožku před nepříznivými účinky nadměrného slunečního záření. Sluneční paprsky mají na organismus pozitivní vliv, jejich přemíra je ovšem stejně žádoucí, jako jejich nedostatek. Vzhledem ozonovým dírám je proto vhodné vyhledávat dostatečně zastíněná místa.

V jednoduchosti je krása

Před sluníčkem se můžeme ukrýt v altánku, pod markýzou nebo ve stínu statného stromu. Otázkou však je, kam se uchýlit v případě, že se na zahrádce vhodný přístřešek nenachází. Problém lze vyřešit jednoduchým a elegantním způsobem – stínící plachtou. Stínící plachty se těší obrovské oblibě a na rozdíl od pevně ukotvené markýzy, jejíž umístění je navíc limitováno přítomností vhodné kotvící plochy, je lze postavit prakticky kdekoliv. Pyšní se bytelnou, ale přesto lehkou a jednoduchou konstrukcí, která umožňuje okamžitou montáž. Rozhodnete-li se strávit odpoledne uprostřed zahrady, plachtu v mžiku složíte a přemístíte. Díky stavěcím sloupkům ji můžete natáčet v libovolném směru a kopírovat momentální úhel dopadu slunečních paprsků. To markýza ani jiné konstrukce neumí.

Stíníci plachty Azada vám ostudu rozhodně neudělají

Plachta je nejen funkční, ale velmi estetický prvek, který umocní celkový dojem z exteriéru. Toužíte-li po skutečně stylovém kousku, sáhněte po stínící plachtě Ingenua od známého dodavatele Azada styl. Kromě vysoce kvalitního materiálu můžete počítat s nevšedním designovým provedením. Plachty jsou k mání v mnoha tvarových i barevných variantách a jistě mezi nimi najdete takovou, která bude vaší zahradě slušet. Objednat si ji můžete z pohodlí domova v e-shopu azada.cz. Ke každému výrobku je nyní montáž zdarma.

Publikováno: 26. 04. 2013

Kategorie: Tipy a rady | Zahrada

Autor: Adam

Tagy: stínící plachta | stínící plachty