Vestavěné skříně na míru: Praktické a elegantní řešení

Říká se, že duší interiéru je podlaha, a že správnou atmosféru vytvoří čerstvě vymalované stěny. Jenomže celek by nikdy nebyl dokonalý bez vhodně zvoleného nábytku – a právě na ten se zaměříme v následujících odstavcích. Toužíte-li po něčem stylovém, praktickém a neokoukaném, vsaďte na vestavěné skříně na míru. Prozradíme vám, pro koho je tento specifický typ nábytku vhodný a jaké jsou jeho největší výhody.

Potřebujete prostor? Máte ho mít

Máte problém s nedostatkem prostoru? Ať už obýváte menší byt, nebo rodinný domek, místa není nikdy nazbyt. A jsou to právě vestavěné skříně na míru, které vám pomohou problém vyřešit. Lze je umístit téměř kamkoliv. Nejrůznější zákoutí jsou pro tento typ nábytku jako stvořená. V atypických interiérech pak dokonce nutností. Mohou vyplnit výklenek nebo překrýt celou stěnu. Výsledek vás mile překvapí – místnost bude najednou mnohem vzdušnější. wardrobe and bed V případě skříně na míru si můžete zvolit vnitřní rozměry i vnější uspořádání, a to dle způsobu využití. V budoucím šatníku vám přijde vhod několik polic, věšák a v jeho spodní části třeba šuplíky na ponožky a spodní prádlo. Jednotlivé prvky si zvolíte tak, aby vám maximálně vyhovovaly. Ostatně jste to přece vy, kdo bude skříň využívat. Tak proč se spokojit s nepraktickou sériovou výrobou, když můžete mít řešení na míru? Za zmínku však stojí také estetická stránka. Vestavěné skříně sluší každé moderní domácnosti. Sami si vyberete materiál – tradiční či poslední designové novinky a originální kombinace. Získáte nejen spoustu prostoru pro uskladnění věcí, ale také krásný nábytek, na který je radost pohledět. vestavene-skrine-na-miru

Chcete perfektní nábytek? Obraťte se na AR DEKOR

Na závěr bychom rádi doporučili českého výrobce AR DEKOR, který se výrobou vestavěných skříní na míru zabývá již řadu let. Profesionálové pro vás vytvoří trojrozměrný návrh, který následně doladí dle vašich představ. Postarají se o výrobu i montáž přímo u vás doma. Další informace a fotogalerii realizovaných prací najdete na www.vestavene-skrine-ardekor.cz.

Publikováno: 13. 03. 2015

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: vestavěné skříně na míru