Cestování

Užijte si naplno lyžování v Itálii

Patříte mezi vášnivé lyžaře, kteří nevynechají jednu jedinou příležitost k tomu, aby si mohli sjet menší či větší svah? U nás už je bohužel jaro a proto si příliš kvalitního lyžování neužijete. Budete muset vyjet někam dál, nejlépe za hranice. Ideálním místem pro lyžovačku jsou Alpy. Je jen na vás, zda si jako místo svého pobytu vyberte německé, rakouské, nebo italské Alpy. Vždy si můžete perfektně zalyžovat a pořádně si užít dovolenou. Mezi nejoblíbenější místa patří Val di Fiemme, Passo Tonale a Kronplatz.

Lyžování pro začátečníky i pokročilé

Vytáhněte si proto ze skříně své zánovní lyže a zamiřte si to s rodinkou směrem do italských Alp. Dovolenou si užijete, jako ještě nikdy předtím a zcela jistě se zde budete chtít pravidelně vracet. Italské Alpy jsou vhodné nejen pro aktivní lyžaře, kteří jezdí do Alp pravidelně každým rokem, ale také pro úplné začátečníky, kteří se na lyžích či snowboardu teprve učí. Co na tom, že jste ještě na lyžích nikdy v životě nestáli, neexistuje lepší způsob, než se naučit lyžovat v prostředí italských Alp.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.