Skvělé tipy

Uklizená domácnost přispívá k vnitřnímu klidu

Když si nezvládnete udělat pořádek v domácnosti, jen těžko to dokážete v hlavě. Toužíte-li po nalezení vnitřního klidu, měli byste začít úklidem prostředí, ve kterém se pohybujete každý den. A kdy jindy podniknout generální úklid, když ne teď – během pandemie? Většina lidí nyní tráví mezi čtyřmi zdmi svého domova většinu času a spousta již na průběžnou péči zanevřela. Nedělejte stejnou chybu a pusťte se do práce dříve, než se vám binec vymkne kontrole. Nestíháte nebo se vám jen nechce? Pozvěte si domů profesionály a sledujte ten cvrkot s rukama v kapsách.

Proč mít doma uklizeno?

Cítíte se mizerně, ale nevidíte souvislost mezi vaší náladou a stavem domácností? Pravdou je, že v útulném prostředí prudce roste výkonnost. Uklizený prostor má navíc přímý vliv na atmosféru, která doma panuje. Spojitost pořádku a spokojenosti ve vztahu již zkoumali odborníci v rámci několika studií a výsledky byly jednoznačné – čisté bydlení pozitivně ovlivňuje harmonii mezi partnery a psychiku všech členů domácnosti.

Proč úklid delegovat na úklidovou firmu?

Příjemná a čistá domácnost zlepší vaši pracovní morálku i náladu. Navíc se zkvalitní vzduch, který dýcháte. Ale aby tomu tak skutečně bylo, musí se k úklidu přistupovat komplexně a svědomitě. Přenecháte-li tuto starost úklidové firmě, ušetříte spoustu času a zároveň získáte jistotu, že se nezapomnělo na něco důležitého.

Jaké konkrétní úkony specialisté z úklidové firmy nabízí? Na stránkách oblíbené úklidovky ukliddocista.cz, která zajišťuje úklid ve Frýdku Místku, Ostravě a okolí těchto měst, najdete seznam všech úklidových prací. S profesionály se můžete domluvit na jednorázové „generálce“, ale i na pravidelném utírání prachu, mytí podlah, vysávání, čištění oken a dalších činností dle vašich momentálních potřeb.

Zodpovědný personál prochází pravidelným školením a nepůsobí pouze v domácnostech. Zajišťuje také úklid bytových domů Frýdek-Místek a Ostrava či kanceláří.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.