Skvělé tipy

Uklizená domácnost přispívá k vnitřnímu klidu

Když si nezvládnete udělat pořádek v domácnosti, jen těžko to dokážete v hlavě. Toužíte-li po nalezení vnitřního klidu, měli byste začít úklidem prostředí, ve kterém se pohybujete každý den. A kdy jindy podniknout generální úklid, když ne teď – během pandemie? Většina lidí nyní tráví mezi čtyřmi zdmi svého domova většinu času a spousta již na průběžnou péči zanevřela. Nedělejte stejnou chybu a pusťte se do práce dříve, než se vám binec vymkne kontrole. Nestíháte nebo se vám jen nechce? Pozvěte si domů profesionály a sledujte ten cvrkot s rukama v kapsách.

Proč mít doma uklizeno?

Cítíte se mizerně, ale nevidíte souvislost mezi vaší náladou a stavem domácností? Pravdou je, že v útulném prostředí prudce roste výkonnost. Uklizený prostor má navíc přímý vliv na atmosféru, která doma panuje. Spojitost pořádku a spokojenosti ve vztahu již zkoumali odborníci v rámci několika studií a výsledky byly jednoznačné – čisté bydlení pozitivně ovlivňuje harmonii mezi partnery a psychiku všech členů domácnosti.

Proč úklid delegovat na úklidovou firmu?

Příjemná a čistá domácnost zlepší vaši pracovní morálku i náladu. Navíc se zkvalitní vzduch, který dýcháte. Ale aby tomu tak skutečně bylo, musí se k úklidu přistupovat komplexně a svědomitě. Přenecháte-li tuto starost úklidové firmě, ušetříte spoustu času a zároveň získáte jistotu, že se nezapomnělo na něco důležitého.

Jaké konkrétní úkony specialisté z úklidové firmy nabízí? Na stránkách oblíbené úklidovky ukliddocista.cz, která zajišťuje úklid ve Frýdku Místku, Ostravě a okolí těchto měst, najdete seznam všech úklidových prací. S profesionály se můžete domluvit na jednorázové „generálce“, ale i na pravidelném utírání prachu, mytí podlah, vysávání, čištění oken a dalších činností dle vašich momentálních potřeb.

Zodpovědný personál prochází pravidelným školením a nepůsobí pouze v domácnostech. Zajišťuje také úklid bytových domů Frýdek-Místek a Ostrava či kanceláří.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.