Moderní domácnost se bez vestavených skříní neobejde

Vestavěné skříněPlánujete rekonstrukci bytu, případě se stěhujete do úplně nového bydlení a přemýšlíte nad celkovým uspořádáním interiéru? Nebo si jen zkrátka nevíte rady s hromadícími se věcmi, které nechcete/nemůžete vyhodit, ale zároveň je nemáte kam umístit? V každém případě vám pomůže praktický vestavěný nábytek, bez kterého se žádné moderní bydlení neobejde. Nedostatek místa se totiž netýká pouze stísněných panelákových bytových jednotek, ale časem se projeví i v původně prostorném bydlení. Existuje jednoduchá rovnice, podle které se věci kupí rychlostí přímo úměrné velikosti úložných prostor. Jinak řečeno, ať už naše bydlení připomíná krabičku od sardinek a nebo zámek, nakonec se nám ho stejně podaří naplnit nejrůznějším více či méně důležitým harampádím.  

Využívejte výhody vestavěných skříní i vy

Vestavěné skříně představují skutečně efektivní řešení prostoru a to hned z několika důvodů. Vzhledem k tomu, že se vyrábí na míru, je můžeme umístit i do zákoutí s atypickými rozměry. Přesně tam, kde by se klasický sériově vyráběný nábytek nevešel. Tím ale výhody nekončí. Obrovským lákadlem je především individuální uspořádání vnitřku skříně. I ten si vybíráme na základě našich skutečných potřeb a sami si určíme, kolik v něm bude poliček/šuplíků/věšáků a dalších prvků. Kromě těch klasických lze do vestavěných skříní namontovat i všelijaké košíky, které třídění věcí maximálně usnadní. Neměli bychom zapomenout ani na posuvná dvířka, díky kterým lze vestavěný nábytek umístit i do velmi stísněných koridorů.

Praktické a krásné ano, ale můžete si je dovolit?

O praktičnosti nemůže být pochyb, ale jak je to s cenou? Není vestavěný nábytek příliš drahý? Odpověď lze najít v ceníku společnosti Amonit interiéry s.r.o., která patří mezi vyhlášené pražské výrobce vestavěného nábytku. Schválně si zkuste porovnat vestavěné skříně ceník s cenami běžného nábytku – zjistíte, že je často i výrazně levnější. Samozřejmě i u vestavěného nábytku se vyplatí vsadit na kvalitní materiály a nadčasový design. Přeci jen jde o zařízení, které by mělo v interiéru vydržet mnoho let. Nezapomeňte se proto podívat na vestavěné skříně fotogalerie, kterou najdete na webu amonit.cz. Případně se na nábytek přijeďte podívat do vzorkové prodejny v Praze 4 Háje.