Nezapomenutelné zážitky v koupelně

V koupelně trávíme až příliš mnoho času na to, aby nám mohlo být lhostejné její zařízení. Ne nadarmo se říká, že čistota je půl zdraví a není nad hygienu v příjemném prostředí. Ať už se chystáte na rekonstrukci postkomunistického umakartového jádra, nebo starší koupelny v rodinném domku, nevyhnete se nákupu nového umyvadla, vany či baterie. Výběru obložení a barevnému sladění interiéru jsme se věnovali již v minulosti a dnes se zaměříme právě na koupelnové příslušenství příslušenství.

Šetříme na penězích, ne na kvalitě

Vybavení do koupelny není spotřební zboží a proto je na místě pojmout nákup jako investici do budoucna. Pokud i přesto preferujete nižší ceny, koukněte se po něm na internetu. Online prodejci nabízí zboží za mnohem nižší ceny, než kamenné obchody a můžete díky nim ušetřit zajímavou částku. Na internetu je navíc k dispozici mnohem širší sortiment, který byste jinde hledali jen těžko.

Vzali jsme si na mušku oblíbený e-shop water-fall.cz, který nabízí designové baterie, umyvadlové sety, sprchy a celou řadu dalších doplňků. Nutno podotknout, že jde o precizně zpracované koupelnové příslušenství, které zaujme nejen cenou, ale především neotřelým designem. Za zmínku stojí především retro koupelnové baterie, které koupelně propůjčí zcela unikátní charakter. S příslušenstvím tohoto typu je samozřejmě na místě sladit i zbytek koupelny. Prodejce proto provozuje i e-shop retrowave.cz, který je čistě zaměřen na retro doplňky.

Neobyčejně obyčejné baterie

Koupelnové, kuchyňské a dřezové baterie většinou nepatří mezi příslušenství, jehož výběru bychom věnovali příliš pozornosti. V případě produktů na water-fall.cz je však udělá výjimku i ten, kdo si na interiérovém designu příliš nepotrpí. Není to totiž jen retro, ale i spousta jiných originálních prvků, které vám zpříjemní každou chvilku v koupelně či kuchyni. Ať už se jedná o baterie, které svým vzhledem připomínají bambus, nebo zlaté baterie s povrchovou úpravou z leštěné mosazi, vždy se jedná o perfektní volbu!