Cestování

Chorvatsko – klasika, která nezklame

Přemýšlíte, kam se v létě vydáte na dovolenou, tedy – pokud to situace dovolí? Pokud patříte k lidem, kteří mají rádi své jisté, a jen velmi neradi zkoušíte nové věci, bude pro vás ideální Chorvatsko. Tato turistická destinace patří mezi nejoblíbenější a pro české turisty se stala jakousi klasikou. Pokud jste již v Chorvatsku byli, budete přesně vědět, co můžete od dovolené očekávat. Tato balkánská země vás nemůže ničím překvapit. Tedy samozřejmě ve špatném slova smyslu. Nečekejte Tsunami, lidové nepokoje či prudké změny počasí. Chorvatsko nabízí poklidnou dovolenou pro celou rodinu.

Chorvatsko – dovolená na pevnině či ostrově

Chorvatsko se nachází na balkánském poloostrově a má přístup ke Středozemnímu moři. To je na chorvatské straně mnohem čistší, než v protilehlé Itálii a pláže nejsou zdaleka tak přelidněné. Hledáte v tom háček? Žádný není. Do Itálie míří mnoho turistů za nočním životem, který v Chorvatsku v takové míře nenajdeme. Ideální pro všechny, kteří hledají poklidnou dovolenou. Pokud však zatoužíte po protančené noci, určitě se pro vás najde vhodný bar s diskotékou.

Dovolená Chorvatsko, to je pobyt v hotelu či apartmánech na pevnině či na některém z přilehlých ostrovů. Velmi zajímavý je ostrov Brac, ale na výběr je mnohem více variant. Pokud se rozhodnete pro ubytování na pobřeží, vyberte si místo, kde není výhled na otevřené moře krytý ostrovem. V tom případě by dovolená silně připomínala pobyt u přehrady.

Zájezdy do Chorvatska za super cenu

Zájezdy Chorvatsko patří k cenově nejpřijatelnějším. Na dovolenou si můžete zajet i v případě, že jste na nic nešetřili. Výhodný last minute Chorvatsko od renomované cestovní agentury je cenově dostupný takřka každému. Chorvatsko nabízí skvělé podmínky ke koupání, sezóna vrcholí na přelomu července a srpna, ale koupat se dá od května do září. Na své si přijdou také příznivci potápění a šnorcholování, sportovci a milovníci historických památek. V Chorvatsku se najde pro každého něco. Pakliže nechcete „riskovat“ dovolenou v některé z exotických destinacím, tou v Chorvatsku nemůžete nic zkazit.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.