Rozhodli jste se pro nová okna? Zaměřte se na kvalitu!

Okenními otvory uniká nemalé množství tepla. V případě starých oken jde o 30 až 45 % energie, což lze výrazně snížit montáží moderního okenního systému. Výměna oken by měla být jedním z prvních kroků, které učiníte v rámci rekonstrukce domu a pokud vás teprve čeká, je správný čas na výběr dodavatele. Zaměřili jsme se na výrobní portfolio české DAFE - PLAST Jihlava s.r.o., která je na trhu již od roku 1992. Patří k nejvýznamnějším českým výrobcům otvorových výplní a mimo kvalitních plastových a hliníkových oken nabízí také prosklené stěny a zimní zahrady.

Proč chtít nová okna právě od DAFE – PLAST?

Jsou věci, na kterých se nevyplácí šetřit a nová okna k nim rozhodně patří. DAFE – PLAST se v oboru pohybuje přes 20 let, během kterých zajistila tisíce realizací v rámci celé České republiky. Disponuje špičkovou výrobní linkou a používá pouze prověřené systémové profily. Pro plastová okna špičkové profily REHAU a kování ROTO, které zajistí bezproblémovou funkčnost na několik desítek let. Kvalita je garantována prodlouženou zárukou na 5 let. Hliníková okna a další prvky vyrábí z německých profilů značky SCHÜCKO. Zda se rozhodnete pro standardní, nebo prémiová okna, je jen na vás a na vašem rozpočtu. Okenní systémy DAFE – PLAST možná nejsou tak levné jako okna od méně známých výrobců, zato však nabízí bezkonkurenční poměr ceny kvality. Nechcete-li zanedlouho řešit nepříjemné problémy plynoucí z nekvalitních komponentů, neváhejte.

Na zahradě po celý rok

Zmínili jsme, že v nabídce nechybí ani zimní zahrady. Jejich kvalita odpovídá nejvyšším standardům a splňuje předpoklady komfortního užívání. Rozhodnete-li se pro zimní zahradu, získáte unikátní prostor, ve kterém se budete cítit dobře po celý rok. Orientační náklady si můžete spočítat v konfigurátoru a samozřejmostí je i osobní návštěva a příprava projektové dokumentace. Profesionálové z DAFE – PLAST vám navrhnou řešení, které vašemu bydlení padne na míru. Pokud vás nabídka českého výrobce zaujala, neváhejte a navštivte jihlavský showroom. Na 300 m2 výstavní plochy si můžete prohlédnout veškerou produkci – od plastová a hliníková okna, zimní zahrady, ale také elektronicky ovládané vnější stínící systémy a další prvky.

Publikováno: 16. 11. 2014

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: hliníková okna dafe plast | plastová okna dafe plast