Upraženo – káva světových rozměrů přímo z Beskyd

Eshop s kávou a nyní také pražírna Upraženo se dostala do podvědomí milovníků kvalitní kávy v roce 2019, Do té doby prodávali jen kapsle do kávovarů. Ovšem postupem času vznikla skvělá káva, a to přímo v samotném srdci Beskydských hor.

Začátky plné očekávání a testování

Začalo to pouhým nápadem, kdy se sešlo několik přátel a nad šálkem kávy začali uvažovat, zda nezačít pražit vlastní kávu. Plán byl jasný – začít pražit tu nejlepší kávu světových rozměrů a poskytnout lidem kvalitní produkt vyrobený s radostí a nadšením. Než káva dostala tu správnou chuť a aroma, trvalo to celý rok. Ovšem nyní je káva Upraženo předurčena k tomu, aby potěšila vaše chuťové pohárky. Tip: O tom, jak káva chutná, se dočtete na Ecoblogu - Upraženo recenze detailně popisuje zkušenosti s kávou i čajem z eshopu.

Kvalita je prioritou

Prioritou jsou kvalita a čerstvost kávy, která je dovážená z kávových plantáží, kde jsou lidé za skvělou práci adekvátně odměňování. Pražírna Upraženo si zakládá právě na čerstvosti vlastních produktů, a proto až jakmile kávu objednáte, tak probíhá její následné zabalení a odeslání. Proces zpracování začíná tím, že každá káva se jako první náležitě upraží, a poté nechá 24h odpočinout. Posléze následuje balení kávy a následné odeslání objednávky zákazníkům, kteří ocení kvalitu a poctivou práci.

Co káva může nabídnou?

Káva od Upraženo se skládá ze 100% Arabiky, která je pražená na nižší stupeň, to znamená, že poskytuje celou řadu chuťových tonu a zaručuje skvělou kávu s absencí hořkosti. Produktové portfolio disponuje stabilně 8 druhů kávy, konkrétně – Kostariku, Mexiko, Brazílii, Guatemalu, Ekvádor, Etiopii, Peru a Tanzánii. Kávu lze zakoupit v určitém množství, kdy máte na výběr z několika velikostí. Ovšem v bohatém sortimentu naleznete také limitované edice káv, jako například Vánoční směs Upraženo 2020. Nabízí také možnost si kávu předplatit, kdy každý měsíc dorazí přímo do vaší schránky jiný druh kávy.

Publikováno: 07. 11. 2021

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam