Elektronika

Natřete to vedru klimatizací

Znáte to všichni – Slunce pálí o sto šest a zmrzlina se vám rozteče ještě dřív, než si stačíte poprvé líznout. Pot z vás teče proudem a jediné, co na co se těšíte, je klimatizované prostředí vašeho vozu. Klimatizace se stala téměř standardní výbavou automobilů a pomáhá nám překonat úmorná vedra během letního cestování. A neexistuje jediný důvod, proč byste ji nemohli mít i doma či v kanceláři. Většina lidí žije s klamnou představou, že je klimatizace a její provoz příliš drahá. Opak je pravdou, zařízení, které nám pomáhá přežít „tropy“ je rok od roku dostupnější. Pořídit si ho můžete i vy!

Na co si dát pozor

Klimatizace v domě sice zvyšuje životní komfort, nicméně je třeba pamatovat na pár důležitých věcí. Lidé, kteří již klimatizaci v bytě mají, ji neváhají pustit „na plno“. Rozdíl venkovní a vnitřní teploty by přitom neměl být větší, než 6-8°C. Větší by mohl způsobit teplotní šok, který má negativní dopad na imunitu organismu. Důležitý je i samotný výběr klimatizace. Ať jde o mobilní či centrální klimatizaci, je vhodné investovat do kvalitního přístroje, který umí klimatizovaný vzduch rovnoměrně rozprostřít po interiéru. Montáž by měla provést osoba, která problematice rozumí. Jedině tak bude zaručen stoprocentně funkční chod.

Klimatizace Midea

Vybrat tu „správnou“ klimatizaci není, vzhledem k obrovské nabídce, jednoduché. Nechcete-li šlápnout vedle, zvolte některý z produktů firmy Midea. Ty se vyznačují moderním designem, díky kterému se stanou atraktivním doplňkem vaší domácnosti a nízkou hlučností. Ať už se rozhodnete pro nástěnnou nebo mobilní klimatizaci, vždy budete nanejvýš spokojeni.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.