Skvělé tipy

Taste of the Wild: Nejlepší volba pro vašeho psa (a kočku)

Pořídit si pejska není jen tak. Páníček má spoustu povinností a musí se ke svému svěřenci chovat zodpovědně. Alfou a omegou je láskyplné chování, vzájemný respekt a… špičkové krmivo. Jenomže jak správně vybrat granule, když vám každý doporučuje jinou značku? Pokuste se na chvíli zapomenout na vše, co jste v souvislosti s psí stravou slyšeli a vezměte na vědomí fakt, že pes je stále šelma. Na zvířecí DNA se nepodepsalo ani několik staletí domestikace a právě v tom vynikají produkty od amerického výrobce Diamond Pet Products. Značka Taste of the Wild plně respektuje charakter psa jako šelmy a zajistí kompletní výživu, kterou si váš mazlíček zaslouží.

Pokud je pro vás hlavním kritériem při výběru granulí cena, měli byste svůj přístup přehodnotit. Vy si přeci také nekupujete to nejlevnější jídlo, ale naopak se snažíte jíst kvalitní a pokud možno zdravé ingredience. Přesně takové je i krmivo Taste of the Wild. Od většiny konkurenčních výrobků se odlišuje hned v několika ohledech. V prvé řadě neobsahuje obiloviny, které psímu trávícímu traktu nijak neprospívají. A za druhé obsahují čerstvé a pečlivě vybrané maso z americké lokální produkce.

Zeptejte se svého psa, jestli by si nechal líbit třeba Taste of the Wild High Prairie z pečeného bizoního, srnčího a jehněčího masa… Tím ovšem seznam surovin nekončí. V nabídce jsou také varianty s kančím, drůbežím a lososím masem. Za zmínku však stojí i zbylá část krmiva – sladké brambory, maliny, bylinky a další zdravé dobroty.

Granule Taste of the Wild jsou perfektně vyvážené po chuťové i energetické stránce. O vysoké kvalitě svědčí i recenze na zahraničních webech. Renomovaný server dogfoodanalysis.com některé výrobky ohodnotil plným počtem hvězdiček. Potřebujete snad další důkazy o tom, že jde o jednu z nejlepších značek na trhu? Dejte ji zkusit svému psovi a zeptejte se na jeho názor. Pravděpodobně už nikdy nebude chtít nic jiného.

P.S. Máte doma kočku? Udělejte ji radost a potěšte její chuťové pohárky krmivem Taste of the Wild pro kočky!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.