Skvělé tipy

Pravidelný úklid nevyžaduje jen domácnost, ale také firma

Provozujete kancelář nebo dokonce celou administrativní budovu? Pak jistě víte, že na čistotě a pořádku opravdu záleží. Úzce souvisí s pracovní pohodou, spokojeností, efektivitou práce a samozřejmě i s pozitivní image firmy. Je logické, že není ve vašich silách a časových možnostech, abyste pravidelný úklid prováděli svépomocí. A tak vám nezbude, než se poohlédnout po profesionálech, kteří se postarají o stoprocentní výsledek. Prozradíme vám, na co si dát při výběru úklidové firmy pozor.

Ujasněte si, co od úklidové firmy požadujete

Odborníci si poradí s jakýmikoliv nečistotami, které jim přijdou do cesty. Může se jednat o prach na monitorech, parapetech a nábytku, špinavé čalounění na židlích, drobky a fleky na kobercích a podlahách nebo okna, která již téměř nepropouští světlo… Některé činnosti je vhodné provádět každý den (např. stírání prachu, mytí sociálního zařízení a společné kuchyňky, vynášení odpadků…), jiné jednou za týden (vysávání koberců a vytírání podlah, doplňování hygienických potřeb…). A pak jsou zde služby, které si objednáte jednou za měsíc nebo v ještě delším časovém horizontu (čištění osvětlení, hloubkové čištění koberců, mytí oken včetně rámů a venkovních parapetů…).

myti-podlahy

V praxi samozřejmě záleží na specifických podmínkách vaší kanceláře/administrativní budovy. Je důležité, aby vybraná úklidová firma zvážila hygienické normy a ekonomickou nezávadnost čistících prostředků a vyhradila pro vás zkušené, pečlivé a důvěryhodné pracovníky. Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, dejte na reference. Ať už vám jde o úklid Praha, Brno nebo Ostrava, dejte si na čas a „proklepněte“ si kandidáty na internetu.

Nezapomínejte na jarní úklid

Jednou za čas je vhodné zajistit také nárazový úklid, který zahrnuje kompletní soubor výše zmíněných služeb, ale také další činnosti jako strojové mytí podlah, speciální dezinfekce, ošetření nábytku, úklid exteriéru před budovou a podobně. Nechte si vypracovat individuální nabídku a zjistíte, že výsledná cena není tak vysoká, jak jste si možná doposud mysleli.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.