Skvělé tipy

Profesionální úklid domácností – pro čistý domov bez starostí

Udržovat dům či byt v čistotě občas může být složité. Ať už nemáte čas, či jsou pro vás prioritou jiné úkoly, můžete se obrátit na profesionály. Ti pro vás zajistí kompletní úklid domácnosti, od pravidelných úklidů až po detailní údržbu.

Pravidelný úklid

Pravidelná údržba domácnosti je časově náročná, vyplatí se proto využít pomoci profesionálů. O pravidelný úkol bytu či domu se bude starat stálá paní na úklid. Rychle se tak seznámí s chodem vaší domácnosti, aby vše bylo podle vašich představ. Mezi nejčastěji požadované úkony patří setření prachu, vynesení odpadků, úklid v jednotlivých místnostech, vysávání, vytírání, ovšem třeba i zalévání květin či žehlení. Opadne vám tak mnoho starostí. Obraťte se na profesionály, kteří pro vás zajistí úklid domácnosti v Praze.

Jednorázový úklid

Jednorázový úklid se může hodit v případě, že nemáte času nazbyt pro důkladný úklid – mytí oken, čištění čalounění a podobně. Případně ho lze jednou za čas využít jako doplněk pravidelného úklidu. Interiér dostane důkladnou péči, využívány jsou i profesionální přístroje. Jde tak o opravdu důkladný úklid. Objednání služby je přitom jednoduché a rychlé, přičemž nabízí řadu výhod.

Cena za úklid

Častou otázkou je, kolik takový úklid stojí. Cena za úklid domácnosti je zpravidla určena hodinově, odvíjí se tak od velikosti domácnosti, množství zadaných úkolů a podobně. Dle ceníku můžete cenu odhadnout, či si nechat sestavit nabídku přímo na míru. Ačkoliv jde o značnou investici, profesionální úklid se vyplatí. Ušetří vám mnoho času, během kterého se můžete věnovat jiným aktivitám.

Neustále myslet na pravidelný úklid domácnosti může být vyčerpávající. Ušetřete si čas a starosti a obraťte se na profesionály, kteří pro vás zajistí špičkový úklid, ať už ten pravidelný, či jednorázový.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.