Cestování

Ubytování v Krkonoších – Chalupa u horníků

Léto se blíží mílovými kroky a i vy jste již určitě přemýšleli nad tím, kam se s rodinkou či s přáteli vydáte. Chcete-li si prázdniny užít jinak, něž povalováním u moře, nabízí se alternativa v podobě pobytu na horách. A že nebudete muset nikam daleko! Česká republika je plná přírodních krás, které rozhodně stojí za vidění. Mezi nejoblíbenější destinace patří Krkonoše, které nabízí čerstvý vzduch a takřka panenskou přírodu. Ubytovat se můžete v oblíbené Chalupě u Horníků, která se nachází na klidném břehu Jizerky. I přesto, že jde o jedno z nejklidnějších míst, je chata vzdálená pouze 30 metr od silnice a je dobře dostupná. Bydlíte-li v Praze, máte možnost využít přímý spoj, který sem jezdí každý den.

Ubytování pro rodiny

Chalupa u Horníků je situována pod úrovní silnice, takže je hluk projíždějících vozidel (ačkoliv je jich velmi málo) minimalizován. V celém areálu je slyšet pouze šumění říčky a okolních stromů. Chata je plně zařízená a najdete v ní ping-pong, šipky, tabuli na kreslení a menší taneční parket. Nudit se tedy opravdu nebudete a to ani tehdy, když vám počasí nebude přát. Chalupa je ideální ubytování pro rodiny a to i s malými dětmi.

Krkonoše a okolí

Chaloupka se nachází kousek od lesa a najdete vedle ní velkou louku a říčku. Okolní příroda vybízí k procházkám po okolí, ale i delším túrám. Vše závisí na vašich možnostech a chuti. Až se přírody nabažíte a zatoužíte po zábavě z jiného soudku, můžete se vydat do nedalekého města a zahrát si volleyball, zajít si na pivo či potrápit svaly v tělocvičně. Zima se nese ve znamení lyžování v okolních moderních sikareálech. Chalupa u Horníků je ubytování v Krkonoších, které si můžete rezervovat po celý rok a vždy budete mít co dělat.

Mohlo by vás zajímat

Vedle chalupy můžete s přehledem zaparkovat na přilehlém parkovišti s kapacitou pro cca 6 vozidel. Jedno auto můžete nechat přímo před vchodem, což usnadní přístup osobám s tělesným postižením. Objekt lze pronajímat na týden (během zimní sezóny), ale i na víkendy (v létě). V chatě platí přísný zákaz kouření a lze ji pronajmout pouze celou. Stylové zařízen podtrhne celkovou atmosféru a vám nezbude, než se oddat nerušenému odpočinku. Lepší ubytování Krkonoše zkrátka nenajdete!

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.