Cestování

Ubytování v Krkonoších – Chalupa u horníků

Léto se blíží mílovými kroky a i vy jste již určitě přemýšleli nad tím, kam se s rodinkou či s přáteli vydáte. Chcete-li si prázdniny užít jinak, něž povalováním u moře, nabízí se alternativa v podobě pobytu na horách. A že nebudete muset nikam daleko! Česká republika je plná přírodních krás, které rozhodně stojí za vidění. Mezi nejoblíbenější destinace patří Krkonoše, které nabízí čerstvý vzduch a takřka panenskou přírodu. Ubytovat se můžete v oblíbené Chalupě u Horníků, která se nachází na klidném břehu Jizerky. I přesto, že jde o jedno z nejklidnějších míst, je chata vzdálená pouze 30 metr od silnice a je dobře dostupná. Bydlíte-li v Praze, máte možnost využít přímý spoj, který sem jezdí každý den.

Ubytování pro rodiny

Chalupa u Horníků je situována pod úrovní silnice, takže je hluk projíždějících vozidel (ačkoliv je jich velmi málo) minimalizován. V celém areálu je slyšet pouze šumění říčky a okolních stromů. Chata je plně zařízená a najdete v ní ping-pong, šipky, tabuli na kreslení a menší taneční parket. Nudit se tedy opravdu nebudete a to ani tehdy, když vám počasí nebude přát. Chalupa je ideální ubytování pro rodiny a to i s malými dětmi.

Krkonoše a okolí

Chaloupka se nachází kousek od lesa a najdete vedle ní velkou louku a říčku. Okolní příroda vybízí k procházkám po okolí, ale i delším túrám. Vše závisí na vašich možnostech a chuti. Až se přírody nabažíte a zatoužíte po zábavě z jiného soudku, můžete se vydat do nedalekého města a zahrát si volleyball, zajít si na pivo či potrápit svaly v tělocvičně. Zima se nese ve znamení lyžování v okolních moderních sikareálech. Chalupa u Horníků je ubytování v Krkonoších, které si můžete rezervovat po celý rok a vždy budete mít co dělat.

Mohlo by vás zajímat

Vedle chalupy můžete s přehledem zaparkovat na přilehlém parkovišti s kapacitou pro cca 6 vozidel. Jedno auto můžete nechat přímo před vchodem, což usnadní přístup osobám s tělesným postižením. Objekt lze pronajímat na týden (během zimní sezóny), ale i na víkendy (v létě). V chatě platí přísný zákaz kouření a lze ji pronajmout pouze celou. Stylové zařízen podtrhne celkovou atmosféru a vám nezbude, než se oddat nerušenému odpočinku. Lepší ubytování Krkonoše zkrátka nenajdete!

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.