Zahrada a rostliny

A co děti? Mají si kde hrát?

Léto už klepe na dveře a těšíme se na něj nejen my dospělí, ale především naše ratolesti. Na několik týdnů už nebudou muset do školy či do školy a je jen na nás, zda se nám je podaří zabavit. Máte-li doma malé rarášky, jistě si lámete hlavu, čím jim udělat radost a odvrátit jejich pozornost od lumpáren. Bydlíte-li v rodinném domku se zahradou, případně máte k dispozici samostatnou zahradu, máte napůl vyhráno. I několik metrů čtverečních je dostatečné zázemí vhodné pro vybudování menšího dětského hřiště. Díky možnostem, které nám dávají internetoví prodejci, můžete pro děti pořídit celou řadu populárních atrakcí za skvělou cenu.

Proměňte zahradu v dětské hřiště

Rovná travnatá plocha přímo vybízí ke stavbě menšího dětského hřiště. Jistě, můžete s dětmi chodit na veřejně přístupná hřiště ve městě, ale tam se budou muset dělit o oblíbené houpačky a další atrakce s desítkami dalších dětí. Navíc nebudete riskovat, že se děti poraní o střepy či jiné ostré předměty, které se na hřištích velmi často vyskytují. Vraťme se však k atrakcím, které jsou finančně dostupné a nenáročné na stavbu. Větší dětí milují zahradní domky se skluzavkami, případně trampolíny. Máte-li doma malého prcka, pořiďte mu dětské pískoviště, na kterém si může nerušeně hrát třeba celý den.

Pro děti jen to nejlepší

Na atrakcích pro děti by se nemělo šetřit a rozhodujícím faktorem by měla být kvalita. Ať už se rozhodnete pro trampolínu či dětská pískoviště, vždy se informujte o materiálech, z kterých je atrakce vyrobena a zda materiály odolají všem vlivům počasí. Berte na vědomí, že většinu atrakcí necháte na zahradě po celý rok a byla by škoda ušetřit několik set korun s tím, že budete muset napřesrok kupovat danou věc znovu. Na závěr nezbývá, než doporučit internetový obchod steptwo.cz, ve kterém máte možnost objednat pískoviště s krytem a další oblíbené varianty, které se dají proměnit v malý bazének. Vaše děti si ho zamilují a vy si budete moct konečně v klidu vypít svou odpolední kávu.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.