Hledáte útulné ubytování v Brně?

Chystáte se na výlet na Moravu a nevíte, kam se upíchnout? Což takhle navštívit „hlavní město“ Moravy, Brno? To se nachází ve velmi strategické poloze a budete to z něj mít kousek do nedalekých atraktivních lokalit na Moravě. Pokud si však chcete užít pobyt v Brně na plno, měli byste se poohlédnout po útulném ubytování, které vám poskytne dostatek vyžití i v případě, že vám bude podstatnou část dovolené pršet. I to se totiž může stát a není nic horšího, než se nudit na hotelu. Co se týče cenového rozpětí, může se pobyt v Brně prodražit. Nechcete-li dělat kompromisy mezi cenou a kvalitou ubytování, bude volba jednoznačná.

Ubytování COLA TRANSPORT

Mezi nejvyhlášenější ubytování Brno patří COLA TRANSPORT. Tato pohodová oáza nabízí nejen velmi útulné a cenově přijatelné ubytování, ale také stylovou nekuřáckou restauraci. Jen nedaleko je jízdárna zdejšího jezdeckého klubu, takže se během jídla můžete kochat pohledem na cválající koně. Co se restaurace týče, kapacita čítá 120 míst, takže se nemusíte bát, že si nebudete mít kam sednout. V objektu je připojení na internet, takže si můžete vyřídit neodkladné pracovní záležitosti. Svůj vůz můžete zaparkovat na nedalekém přilehlém parkovišti, které je monitorováno kamerou. Váš vůz tedy bude v naprostém bezpečí a vy si budete moct nerušeně užívat dobrého oběda.

Nudit se rozhodně nebudete

COLA TRANSPORT je ubytování Brno, které nabízí mnoho možností, jak kvalitně využít volný čas. Máte-li soutěživého ducha, určitě oceníte bowling, tenis, laserovou střelnici či golfový trenažér. Klasikou je také kulečník a stolní tenis. Neměli bychom zapomenout na krásný lovecký salonek s krbem a trofejemi. Pakliže do Brna zavítáte v létě, můžete si dopřát grilované nebo uzené maso, které se připravuje na zahrádce. COLA TRANSPORT, to je ubytování Brno, které vás určitě nezklame.

Publikováno: 12. 04. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: brno | cola transport | ubytování brno | ubytování v brně