Siemens vyrábí i lednice a to velmi dobře

V minulém článku jsme upozornili na pestrou nabídku chladniček od tureckého výrobce BEKO. U ledniček protentokrát zůstaneme, ale přesuneme se do Německa. Zdejší SIEMENS totiž za konkurentem z Malé Asie v ničem nezaostává a stejně jako on, nabízí pestré spektrum modelů, které uspokojí všechny typy zákazníků. Nejlevnější modely vás sice neokouzlí cenou, ale rozhodne zaujmou funkcemi a kvalitou, které u konkurence v takové cenové relaci nenajdete. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Lednička jako vánoční dárek? Proč ne!

Nákup bílého zboží je teď před Vánoci aktuálnější, než kdy dříve. A není jediný důvod, proč bychom si nemohli nadělit pomocníka v podobě lednice Siemens. Logo německého výrobce ne nadarmo vzbuzuje důvěru. Siemens je již velmi dlouho symbolem kvality a v případě chladniček i energetické nenáročnosti.

Stejně jako v případě spotřebičů BEKO, i u značky Siemens se vyplatí kouknout do virtuálních regálů internetového obchodu levneelektro.cz, které má skladem přes třicet typů ledniček Siemens. Mezi největší výhody nákupu u levnéhoelektra.cz patří nejen nízké ceny a perfektní zákaznický servis, ale také možnost osobního odběru v některém z kamenných obchodů.

Vysoce úsporné a maximálně praktické

Nejlevnější z rodiny ledniček, SIEMENS KG 33VVW30 pořídíte pod deset tisíc korun. Chlubí se označením energetické třídy A++ a je vybavena nerezovým držákem na lahve. Potěší i BigBox pro mražené potraviny větších rozměrů. Díky funkce supermrazení udrží lednice v mrazícím prostoru stálou teplotu i v případě vkládání nových potravin a zamezí tak částečnému roztátí. Na pomyslném vrcholku stojí Siemens lednice, za kterou by se nemusel stydět ani americký prezident. Nerezová americká lednice SIEMENS KA 58NA75 se chlubí funkcí MultiAirflow, která udržuje stejnou teplotu ve všech chladících rovinách. Potraviny se tak uchovají mnohem déle čerstvé a kvalitní. Díky funkci NoFrost už zase nikdy nebudete muset odmrazovat...Je to jen na vás!

Publikováno: 08. 12. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: americká lednice | lednice siemens | siemens