Skvělé tipy

Výhody betonové jímky jsou zjevné. Proč byste si měli pořídit vy?

Řešíte, kam s odpadní vodou a vaše volba padla na jímku? Jenomže netušíte, po jakém materiálu sáhnout… Měl by to snad být beton? Proč ne! K obecným výhodám betonových konstrukcí patří cenová dostupnost a vysoká kvalita provedení. Měli byste snad o nich vědět ještě něco dalšího?

Co můžete čekat od betonové jímky?

Betonové jímky plní snad všechna kritéria pro efektivní odvod odpadní vody. K výhodám patří jednoduchá a časově nenáročná montáž, vysoká odolnost vůči zemnímu tlaku (konstrukce je poměrně těžká a nemůže vyplavat v důsledku zvýšení zemní vody) a v neposlední řadě variabilní objem. Když k tomu přičtete příznivou cenu, nenajdete příliš mnoho důvodů, proč se poohlédnout po jiném řešení.

Co se týče zmíněné variability, betonové jímky jsou k dostání v různých variantách lišících se objemem. Na své si přijdou zájemci o menší i větší konstrukce. Velmi zajímavá je možnost vzájemného propojení několika jímek.

Jak vypadá realizace v praxi? Podívejte se na fotogalerii dokumentující dovoz betonové jímky do Olomouce.

Betonovou jímku můžete využít i jinak

Nespornou výhodou betonové jímky je možnost jejího využití jako nádrže pro dešťovou vodu, což přivítá s otevřenou náručí každý zahrádkář. Snad ještě zajímavější je však využití jako alternativa sklepního prostoru. Jestliže právě stavíte a nechcete se z určitých důvodů pouštět do náročného budování klasického sklepa, můžete pod objekt umístit betonovou jímku či více konstrukcí.

Kde se po kvalitní betonové jímce se poohlédnout?

Chcete-li být se svou novou betonovou jímkou spokojeni, obraťte se na prověřeného výrobce, který vám garantuje vysokou kvalitu provedení a zajistí veškeré potřebné služby včetně montáže a uvedení do provozu.

Dobrou volbou je například český specialista DAZIbetón, který působí celorepublikově – doveze betonové jímky i do Hradce Králové či kdekoliv jinde. Certifikované konstrukce z 8- 10 mm betonářské oceli jsou velmi pevné a příjemně vás překvapí dlouhou životností.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.