Toužíte po jedinečném nábytku na míru?

Rozhodli jste se pro změnu a chystáte se na obměnu zařízení ve své domácnosti? Jenomže co když vám nevyhovuje sériově vyráběný nábytek a toužíte po něčem úplně jiném? Chcete, aby váš domov nepřipomínal fotografii z katalogu, ale naopak získal jedinečnou atmosféru? Mimo to vyžadujete nadprůměrnou kvalitu a styl, který většina sériově vyráběného zařízení postrádá? V tom případě vám nezbude, než se poohlédnout po zakázkovém truhlářství. Vyhledejte odborníky, kteří vám do puntíku splní nejtajnější přání!

Obraťte se na zkušené truhláře z Českých Budějovic

Bydlíte-li v Českých Budějovicích nebo přilehlém okolí, vsaďte na rodinnou firmu s mnohaletou tradicí. Zakázkové truhlářství Janda - Ledenice pro vás navrhne a zařídí interiér dle vašich představ. Společnost se zabývá soukromými i veřejnými interiéry. Za všech okolností věnuje zvýšenou pozornost detailům a snaží se o maximální spokojenost zákazníků. Vzhledem k tomu, že se v konkurenčním prostředí drží již od roku 1991, nemůže být o kvalitě odvedené práce pochyb. Zároveň vás překvapí příjemné ceny, které ze zakázkově vyráběného nábytku dělá dostupné zboží.

Proč právě truhlářství Janda?

Truhlářství České Budějovice, to je tým odborníků, kteří si během své dlouholeté působnosti vytvořili pevné postavení na trhu. Perfektní úroveň zpracování dřeva, kvalita práce, přijatelné ceny a individuální přístup – to jsou pádné argumenty, proč svěřit své bydlení právě panu Jandovi a jeho spolupracovníkům. Samozřejmostí je počáteční konzultace a odborné poradenství ohledně použitých materiálů, jakožto i celkové podobě interiéru. zakázkové truhlářství

Na míru můžete mít i celý interiér

Truhlářská výroba pod taktovkou truhlářství Janda nabízí netušené možnosti. Široký výběr materiálů, takřka libovolný styl, rychlá realizace a montáž až na místě. A je jen na vás, zda půjde jen o několik kusů nábytku, nebo veškeré zařízení v celé domácnosti. Truhláři pro vás zhotoví obývací pokoj, jídelnu, ložnici nebo kuchyni na míru. Výsledek předčí vaše očekávání, o čemž se ostatně můžete přesvědčit třeba hned. Další informace a fotogalerii realizovaných zakázek najdete na www.truhlarstvijanda.cz.

Publikováno: 17. 12. 2014

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: truhlářství janda | zakázkové truhlářství české budějovice