Elektronika

Top reproduktory pro hudební fajnšmekry

I když se zdá, že drtivá většina lidí přesedlala na sluchátka nebo kompaktní aktivní reproduktor – a mladá generace zná klasický hi-fi systém snad jen z doslechu, ve skutečnosti se stále najde poměrně dost lidí, kteří preferují tradiční soustavu opatřenou dostatečně výkonnými reproduktory. Právě ty jsou, společně se zesilovačem, alfou a omegou celého zařízení. Zájemce dostává na výběr z neuvěřitelně rozsáhlé nabídky modelů – a pro ty nejnáročnější posluchače jsou připraveny kousky za desítky až stovky tisíc korun.

Opravdu se investice do luxusních reproduktorů vyplatí?

Již Quintus Horatius Claccus pravil, že hudba je lékem na trápení duše. O účincích hudby na lidskou psychiku již bylo napsáno mnohé, a dokonce vznikl samostatný obor – muzikoterapie. Na otázku, zda je moudré vložit nemalou částku do špičkové hi-fi soustavy a utratit „nekřesťanské peníze“ za reproduktory první třídy, se tak nabízí jednoznačná odpověď. Pokud jsou vaše uši mlsné a vyžadujete nejlepší zvuk, v podstatě nemáte ani jinou možnost. Kvalitní muzika si zaslouží mnohem více než žalostnou produkci z repráčků chytrého mobilního telefonu… Opravdu netoužíte po poslechu svých nejoblíbenějších interpretů na patřičné úrovni?

Kam se za top reproduktory vypravit?

High endové značky jako Audiovector, McIntosh, či Sonus faber najdete na AVcentre.cz – a na pobočce v Praze získáte jedinečnou příležitost k přímému porovnání produktů. Specialisté na AV techniku nabízí to nejlepší na trhu a rádi vám doporučí optimální řešení s ohledem na váš rozpočet i požadavky.

Recenze spokojených zákazníků AVcenter.cz hovoří za vše. Cení si široké nabídky produktů, které většina prodejců hi-fi systémů nenabízí, ochoty, odbornosti a přístupu. Dopřejte si prvotřídní zvuk z těch nejlepších reproduktorů, ale ještě před tím si je vyzkoušejte na vlastní uši!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.