Nestačíte na úklid? Zavolejte si firmu!

Máte co dělat, abyste si během víkendu poklidili vaši domácnost a už vám nezbývá času ani sil na úklid kanceláře nebo dokonce pracovní haly? Není se čemu divit, pokud jste během pracovního týdne velmi vytížení, určitě si budete chtít během víkendu odpočinout a ne se pouštět do pravidelného úklidu vašeho pracoviště. Zkuste si položit otázku, zda by to, co děláte, nemohl dělat někdo jiný. Odpověď vás zcela jistě potěší – ano, mohl a to dokonce okamžitě. Všechny vaše problémy a starosti ohledně úklidu vyřeší úklidová firma s mnohaletými zkušenostmi.

Čistoskvoucí okna i koberce

Spolehněte se na služby úklidové firmy Complex s.r.o. a nebudete muset hnout ani prstem. Dvacetiletá praxe v oboru a kvalitní reference jsou dostatečnou zárukou toho, že i velmi zaneřáděná kancelář nebo hala projdou neuvěřitelně rychlou proměnou. I vy můžete využít Complex a domluvit se na dlouhodobé spolupráci v rámci pravidelného úklidu kanceláří. Odborníci na úklid vám umyjí okna či vyčistí koberce. Jistě vás potěší i doplňkové služby, jako je nákup hygienických potřeb, svoz odpadu či péče o venkovní prostory a skartace dokumentů.

Complex nabízí skutečně komplexní služby

Společnost Complex přistupuje k jednotlivým zakázkám velmi individuálně a snaží se přizpůsobit specifickým požadavkům klientů. Již dvaadvacet let je zde pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Kvalita jednotlivých služeb je neustále monitorována, což vede k neustálému zlepšování úklidových služeb. Pohodlně se usaďte a užijte si volna, zatím co budou zaměstnanci společnosti Complex čistit prostory vaší firmy.

Publikováno: 03. 04. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: úklidové firmy | úklidové služby | úklidovéráce