Interiér

Tip pro obyvatele Teplic a okolí: Nevíte si rady s výběrem podlahové krytiny? Navštivte Podlahy K+K!

Dnešní článek bychom rádi věnovali obyvatelům Teplic a blízkého okolí, kteří stojí před nelehkým úkolem. Vybírají novou podlahovou krytinu a kladou si dvě podmínky – kvalitu a přijatelnou cenu. Patříte-li mezi cílovou skupinu i vy, odkážeme vás na prodejnu Podlahy K+K, kterou provozuje společnost SOFTFLOOR.CZ. Ta byla založena v roce 1993 a momentálně disponuje sítí 11 prodejen. Všechny nesou přízvisko Koberce K+K a pouze ta v Teplicích Podlahy K+K. Zajímá vás, co vám může teplická prodejna nabídnout?

Podlahy Teplice mají rozhodně co nabídnout. V širokém sortimentu nechybí kusové a zátěžové koberce, vinylové, PVC a laminátové podlahy, čistící zóny a spousta doplňků. Prodejce zboží odebírá přímo od výrobců a právě proto může garantovat skvělý poměr vysoké kvality přijatelné ceny. Libovolné zboží si můžete v případě zájmu nechat dovést až před práh dodávkovou službou

Profesionální pokládka ušetří váš čas

Položit podlahovou krytinu tak, aby byla vizuálně perfektní, není vždy jednoduché a to zejména v interiérech s atypickým půdorysem. Pokud si nejste jistí, že pokládku koberců nebo kterékoliv jiné podlahové krytiny zvládnete, nebojte se využít profesionální servis. Neztrácejte čas a věnujte se něčemu, co vás baví. Vyškolení pracovníci z Podlahy K+K za vás rovněž strhnout i starou krytinu, postarají se o její ekologickou likvidaci, připraví podklad a realizují pokládku. Individuální přístup ke každé zakázce je samozřejmostí a to bez ohledu na velikost zakázky. V případě zájmu není problém realizovat pokládku během víkendu nebo v noci.

Podlahy K+K nabízí kompletní servis a další užitečnou službou, kterou možná využijete i vy, je zaměření interiéru, poradenství při výběru vhodné krytiny a zapůjčení vzorků koberců či PVC podlahy. Novinkou je i zužování koberců – vybraný koberec o šíři 5 m si lze nechat zúžit na 350 cm – 360 cm. Odřezek zůstane na prodejně a nemusíte za něj platit. Koberec si navíc můžete nechat i obšít.

Pokud vás nabídka a komplexní servis zaujaly, navštivte koberce Teplice nebo tu, která je  vašemu bydlišti nejblíže. Kontaktní údaje a další informace o zboží najdete na webu kobercekk.cz. A abychom nezapomněli, v příbramské prodejně na vás čeká nejširší nabídka záclon v regionu!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.